reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Allegro i inne aukcje internetowe

musze powiedziec ze moj syn mial wszystko prawie kupione na allegro ,ciuszki,wozek,krzeselko itd i bylam ze wszystkiego zadowolona bo za male pieniadze naprawde super ciuszki bo takie malenstwo prawie nic nie niszczy.:-):-):tak:
 
reklama
anecznik z tego co ja obserwuję, to Ty szalejesz na tym allegro:-D

Bo mnie zaraziłyście tym szaleństwem :-D :-D a miałam niczego nie kupować :-)

Pułki co to tylko jeden zestaw kupiłam i to od 3 miesiąca więc potrzebuję jeszcze czegoś od urodzenia :-) żeby mały fiutkiem nie świecił kiedy przyjdą go oglądać :-)

kreatorka wątpię bo kupiłabym za 1zł, w końcu licytacja była od tej kwoty :-D więc wątpię by się zgodził.
 
Ostatnia edycja:
Muszę się Wam pochwalić :-):-):-):-)
mega paka 56-62-68 (913772952) - Aukcje internetowe Allegro cena końcowa 1,25!
Aż jestem ciekawa czy się sprzedająca nie wycofa z tej aukcji..

to faktycznie interes zrobiłaś:tak: gratulacje

Zestaw body CocoClub, h&m i inne (921810936) - Aukcje internetowe Allegro

Miałam to wygrać, specjalnie czekałam do końca ale zakończyli aukcje na dwie minuty przed końcem :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:

przestaraszyli się że pójdzie za złotówkę(i zrobisz prawie taki interes jak Lencja) i wycofali, ogólnie to chamstwo, jak od złotówki to od złotówki
 
reklama
Do góry