reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Allegro i inne aukcje internetowe

:happy2:Co do mojej aukcji wygranej za 1,25 to wciąż czekam. Sprzedająca się odezwała (nota bene dawno nie czytałam wiadomości tak naszpikowanej błędami... aż się czasem boję takich bo ja jestem typowym wzrokowcem i wiele rzeczy mi się wzrokowo utrwala)... Miałam dostać wczoraj nr konta i dokładnie ustalone koszty przesyłki i cisza, cóż póki co poczekamy.

Za to pochwalę się inną aukcją SUPER PAKA DLA DZIEWCZYNKI rozm.0-3-6 m-cy WARTO! (925322539) - Aukcje internetowe Allegro
Wczoraj też udało mi się kupić w ciuchlandzie piękny, praktycznie nowy kocyk za 6 zł.

Wyprawka dla Nelci się powiększa :-)
 
reklama
Ja obserwuję jeszcze tylko jedną aukcję i do maja koniec :-) Zresztą chyba już mi miną ten szał :-) można powiedzieć, że się wyleczyłam :-D :-D Ciekawe na jak długo?? :-)
 
hahha ciekawe na jak długo:-)
allegro zblokowali????:-D:-D

Prędzej mąż konto :-D :-D :-D

Jednak małe sprostowanie na allegro wrócę wcześniej bo przecież jeszcze łóżeczko.

Oprócz tej jednej aukcji obserwuje jedynie rzeczy z mojego miasta aby za przesyłkę nie płacić, która jest czasem droższa od towaru :-)
 
Prędzej mąż konto :-D :-D :-D

Jednak małe sprostowanie na allegro wrócę wcześniej bo przecież jeszcze łóżeczko.

Oprócz tej jednej aukcji obserwuje jedynie rzeczy z mojego miasta aby za przesyłkę nie płacić, która jest czasem droższa od towaru :-)

Chyba nie tak łatwo będzie z nałogu allegro się wyrwać :)
Z tym, że przesyłka jest często o wiele droższa to niestety prawda, ja też zaczynam patrzeć na aukcje z mojego miasta.
A jak tam preferencje łóżeczkowe? Masz już jakiś typ?
 
Zaczynam się nie dziwić że tak szalejecie na allegro;-)
Normalnie poszłam dzisiaj kulturalnie do sklepu, wpadła mi w oko bluzeczka z Disney'a biała z różowymi aplikacjami patrzę na cenę 20zł:szok: przeceniona z 35zł:szok:
Więc jak tak przeliczyłam ile bym mogła za to na allegro kupić ciuszków to stwierdziłam że się nie opłaca.:-D:-D
I jedyne co kupiłam to czapeczka i niedrapki, żeby nie wyjść bez niczego:-D:-D
Tak więc trzeba poszperać na allegro zaraz:-)
 
Lencja ja nie wiem jak ty to robisz;-) 1zł za cały zestaw?? Ja za sam jeden taki sweterek różowy HelloKItty dałam 25zł:-(
Szukam takich tanich zestawików i jakoś nie mogę znaleść nigdy:(
 
reklama
Zdec - w dużej mierze przeglądam na allegro tylko aukcje zaczynające się do 1 zł do powiedzmy 10 zł bez ustalonej ceny minimalnej, jak coś mi się podoba to ustawiam sobie maksymalną cenę jaką mogę za to dać i zostawiam aukcje swojemu losowi a czasem się zdarza, że nikt poza mną się daną aukcją nie zainteresuje :)
Mam nadzieję, że ta się skończy sprzedażą, bo ta moja poprzednia za 1,25 to na pewno nie, poczekam jeszcze kilka dni i skończy się na negatywie dla sprzedającej.
 
Do góry