reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie.

mnie też się zdarzało zapominać o pigułkach i sobie te obok szczoteczki do zębów położyłam :-D wtedy pamiętałam, żeby łykać.
a te gumki to tragedia.... na początku nie będzie wyboru, aż się boję, żeby za szybko "dzięki nim" jakaś następna fasolka się nie zalęgła w moim brzuchu :-D (bo my gumek nienawidzimy i zawsze do ostatniej chwili zwlekamy z założeniem, a później "masz babo placek") :-D:-D
 
reklama
NO jak tak czytam ten wątek o skutecznej antykoncepcji to....:eek:

Dziewczyny, nie wiecie czy jest może jakiś klasztor do którego mogę się wkręcić?:-)
 
mamoOskarka nie da rady, jesteś uziemiona:) żadne sposoby nie dają 100% pewności (oprócz postu) ale dają 99% i trzeba się modlić do tego żeby nie stać się 1%:p
 
plastry to tak jak tabletki nie możesz tabletek to i plastry odpadają bo hormony przedostają się do krwiobiegu tylko nie musisz codziennie pamiętać ale jak dla mnie średnnio latem się sprawdzają urlop woda słońce
ja jednak spirala chyba choć nie jestem pewna może mój G mnie namówi na coś innego zobaczmy
 
izi ja używałam plastrów Evra jak pojawiły się jako nowość na polskim rynku ale chyba tylko jakieś 3 miesiące bo mi nie odpowiadały, nie dość że nie wygląda to estetycznie- wiadomo dookoła zbiera się kurz i brud, to też po zmianie plastra- zawsze przyklejełam na inne miejsce, miałam w tym miejscu bardzo suchą, podrażnioną i czerwoną skórę! robiła się taka jakby skorupa i skóra się łuszczyła. powróciłam później do tabletek ale od jakiś 3,5lat nie biorę nic i jakoś niechcianej ciąży udawało nam się uniknąć!!
 
reklama
Ja też nie chcę już piguek, szczególnie, że przy karmieniu można brać tylko jedne i trzeba je brać co do minuty, bo inaczej można zaliczyć wpadkę, a tego bym bardzo nie chciała.
Czytam o zastrzykach i one są fajne ale podobno nie na długie stosowanie.. Duża dawka hormonu i po kilku aplikacjach zaczynają się skutki uboczne. Może powiecie coś więcej o spirali, jeśli któraś ma jakieś doswiadczenia..

Oczywiście jeszcze przedyskutować wszystko trzba z ginem, ale chcę isc dobrze przygotowana.. :tak:
 
Do góry