reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie.

Orientujecie sie czy sa w polsce dostepne plastry antykoncepcyjne? Moglabym uzywac bo tuaj sa ale niestety maja sklad tej normalnej pigulki hormonalnej wiec nie moge przy karmieniu, ale zastanawiam sie czy wtedy nie wziasc tabletek poki co a jak skoncze karmic to przejsc na plastry:confused: kurcze chcialam spirale ale watpie ze dam sobie cokolwiek tam wsadzic przez kogokolwiek :baffled: po badaniu rozwarcia przy porodze chyba do konca zycia zostanie mi trauma :zawstydzona/y:
 
reklama
KOTA ja też Azalię biorę i po pierwszym porodzie też je brałam. Dla mnie były ok i to było super, że przez czas brania tych tabletek nie ma się okresu
 
Orientujecie sie czy sa w polsce dostepne plastry antykoncepcyjne? Moglabym uzywac bo tuaj sa ale niestety maja sklad tej normalnej pigulki hormonalnej wiec nie moge przy karmieniu, ale zastanawiam sie czy wtedy nie wziasc tabletek poki co a jak skoncze karmic to przejsc na plastry:confused: kurcze chcialam spirale ale watpie ze dam sobie cokolwiek tam wsadzic przez kogokolwiek :baffled: po badaniu rozwarcia przy porodze chyba do konca zycia zostanie mi trauma :zawstydzona/y:

Doskonale cię rozumie ja przeszłam gorsze piekło bo w czasie skurczów masaż macicy masakra .

my aktualnie gumki ale 21 lutego mój robi wazektomie nie planujemy dzieci więc stwierdził żebym ja nie musiała tabletek brac a źle wpływały na mnie to zrobi wazektomie jest to lepsze wyjscie nie musze truc sie nie msuze o nich pamietac i wogóle
 
Ja jednak będę miała azalie bo ten zastrzyk jest dla mnie z pewnych powodów niewskazany. Tylko zanim dostanę tabletki mam zrobić kilka badań z krwi i poczekać na wynik cytologii.
 
a ja własnie chciałabym za wszelką cene uniknąc azalii, po pierwszej ciązy je brałam i nie służyły mi, oj nie... zastrzyk tez mnie nie przekonuje, jedynie ta spirala.
 
reklama
Klariss, co się u Ciebie działo po Azalii?
Dorotar, no jest róznica w cenie, może faktycznie powinnam poszukać tańszej apteki, a przyznam, że poszłam do pierwszej lepszej i to w Plazie, więc na bank mają wyższe ceny :/
 
Do góry