reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Antykoncepcja po porodzie.

Nastazja, ja dzis rowniez dostalam cerazette :tak: mam nadzieje, ze nie bede krwawic ale nie zamierzam ich brac dlugo bo w tym tygodniu rejestruje sie na implant. Bede miala na 3 lata spokoj i w kazdej chwili mohe go usunac. Czy, ktoras zna kogos kto takowy imolant mial zalozony? Nie wiem czy w polsce wogole sa ale jakby ktoras cos wiedziala to bede wdzieczna :tak:
 
reklama
Lysa_d - ja nzoraj krwawię już cały czas, nie jest to obfite krwawienie, powiedziałabym że jak końcówka miesiączki ale jak tak dalej pójdzie to chyba się wścieknę bo po co mi taka antykoncepcja jak i tak nici z przytulanek :-( Mam nadzieje, że to tylko taki początek. Ja w sumie tez na krótko- planuję stosować je 3 miesiące. Pózniej przestaję karmić piersią.
 
kurcze, naczytałam się o tych krwawieniach i ostatecznie nie zaczęłam nawet brać tych pigułek :no: M. nie chce, żebym brała hormony, a ja nie naciskam i nie biorę, choć kupiłam już 1 paczkę i leży na półeczce.
 
Nastazja dokladnie tydzien po braniu cerazette zaczelam krwawic :-:)wściekła/y: a ty nadal krwawisz? Myslalam, ze jak karmie piersia to pomimo tabletek krwawienie nie ruszy :-(
 
Ja byłam 7.02 na wizycie popołogowej. oczywiście dostałam Azalie, ale nie będę jej brała, bo skutki uboczne u mnie sa kiepskie, czyli póki co zostaje gumka, albo wstrzemięźliwość ..haha ;-) Dowiedziałm sie tez szczegółów co do spiralki i będe zakładac spiralke miedzianą ( bo nie chce żadnych hormonów) Multiload Cu275. Taka zaproponowałmi lekarz. Ciekawi mnie tylko koszt zalozenia, bo sama wkładka kosztuje okolo 100zł +wizyta w prywatnym gabinecie +usg +załozenie i to wszystko w sumie 650zł ( czyli ładnie sobie liczą za tą przyjemność, skoro sama wkladka 100, a 550 usługa:confused2:). No ale to chyba najpewniejsza opcja z tą wkładka, wiec raczej sie zdecyduję.
 
klariss to faktyczne ładnie sobie liczą nawet bardzo ładnie:):) ja cały czas zastanawiam się nad zastrzykami ale trochę się boję reakcji organizmu na taką dawkę hormonów...będę to konsultować z ginem musiałabym się w końcu do niego wybrać bo już mnie położna ostatni wyzwała że za długo czekam;p
 
reklama
U mnie niestety narazie tylko gumka:zawstydzona/y:ale to z mojej winy nigdy nie bralam proszków anty,spiral oraz zadnych specyfików nie mialam zakladanych ,poprostu sie BOJE, przez 6 lat współzylam z M i nie bylo dzidziusia chyba nie trafialismy na dni płodne:-Dale teraz cholernie sie boje.I jestem pełna podziwu dziewczyn które biora zastrzyki ,itp bo ja mam strasznego cykora:-)
 
Do góry