reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

B e c i k o w e !!!

reklama
Ja już złożyłam o to 2-gie becikowe i potrzebny jest dochód za 2005r.
Szymka urodziłam 21.08 perwsz becikowe dostane na konto 21.09,a dodatkowe 21.10 wraz z dodatkiem na 2 dzieci ok. 90zł.co miesiąc.
 
U mnie jeśli liczy się z dochodu za 2005 to przekracza mi o 50zł dochód. Jeśli za 2004 to należałoby się. Czemu Olka21 w maju pisała że ona składała za 2004 a teraz piszecie że za 2005. Z którego roku w końcu się liczy?
 
Poszłam i dostałam na razie wniosek do wypałnienia. Może coś liczę źle i będzie się należał. ::) Jutro złoże wypełniony i niech podadzą mi dochody,wtedy wiadomo co dalej.
 
Halo ! do niedawna pracowałam w Ośrodku Pomocy Społecznej jako referent ds. świadczeń rodzinnych , zaliczki alimentacyjnej i becikowego . tematy te nie są mi obce , zatem służę pomocą :-)
 
U nas do becikowego trzeba mieć pesel :-( Ciekawe, że prawo mamy niby jedno a w różnych miastach różnie jest interpretowane...
 
reklama
A mi wszystko zalatwia moja Kochana Mamusia. :-) Wszystkie zapomogi,becikowe i inne... Bez Niej bym sobie nie poradzila. :-( No i we wtorek zaniosla podanie o becikowe,a wczoraj przyszedl mi list z UM,ze przyznano je Mojej Coreczce i ma sie pojawic na koncie miedzy 27 a 29 wrzesnia,czyli baaaaardzo szybko,hihi. :-D
 
Do góry