reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Beta HCG wolno wzrasta

reklama
I jak tam u Ciebie?
Ehhh mam totalny rollercoaster. Wtorek USG i pęcherzyk niby ok ale nic w nim nie było widać… W środę beta 20000 w piątek tylko 24000. Swoje przepłakałam. Dziś wizyta a tam widoczny „pierścionek z brylantem” i zarodek z bijącym serduszkiem. Szok i niedowierzanie… ale dalej się strasznie boję. Pierwsze poronienie też tak wyglądało najpierw było serduszko a potem się zatrzymało. Więc teraz czekam jak na igłach kolejne 2 tygodnie.
 
Ehhh mam totalny rollercoaster. Wtorek USG i pęcherzyk niby ok ale nic w nim nie było widać… W środę beta 20000 w piątek tylko 24000. Swoje przepłakałam. Dziś wizyta a tam widoczny „pierścionek z brylantem” i zarodek z bijącym serduszkiem. Szok i niedowierzanie… ale dalej się strasznie boję. Pierwsze poronienie też tak wyglądało najpierw było serduszko a potem się zatrzymało. Więc teraz czekam jak na igłach kolejne 2 tygodnie.
Świetna wiadomość! Cieszę się.
U mnie w poprzedniej ciąży ta wartość beta HCG też tak słabo rosła, ale w poprzedniej ciąży nigdy nie dotarłam do takich wartości jak Ty. Niestety u mnie ciąża obumarła, a beta zaczęła spadać.
W tej ciąży też się boję, że będzie to samo co wcześniej.. beta już tak nie rośnie. Już nawet nie sprawdzam, bo się boję, mówią, że na tym etapie spowalnia. Ale też nie mam za bardzo objawów ciąży.. poranne mdłości, które trwają do zjedzenia śniadania, lekki ból piersi przy dotykaniu.
Wizyta dopiero za 2 tygodnie, a ja się martwię jak szalona :( najchętniej to bym chodziła co 2 dzień do lekarza..
 
Ehhh mam totalny rollercoaster. Wtorek USG i pęcherzyk niby ok ale nic w nim nie było widać… W środę beta 20000 w piątek tylko 24000. Swoje przepłakałam. Dziś wizyta a tam widoczny „pierścionek z brylantem” i zarodek z bijącym serduszkiem. Szok i niedowierzanie… ale dalej się strasznie boję. Pierwsze poronienie też tak wyglądało najpierw było serduszko a potem się zatrzymało. Więc teraz czekam jak na igłach kolejne 2 tygodnie.
Nie badaj już tej bety. Zrób sobie sama przysługę i jej nie badaj.
I spróbuj się troszkę wyciszyć i uspokoić. Nie masz zadnych, ale to żadnych podstaw, zeby zakładać poronienie.

Edit. @Sandra1998 brak objawów ciąży też nie świadczy o niczym złym. Korzystaj z tego, bo potem może być gorzej :) ja pierwszą ciążę rzygałam do 21tc, a w drugiej praktycznie wcale, za to miałam zachcianki, a w 1 nie :p
 
Nie badaj już tej bety. Zrób sobie sama przysługę i jej nie badaj.
I spróbuj się troszkę wyciszyć i uspokoić. Nie masz zadnych, ale to żadnych podstaw, zeby zakładać poronienie.

Edit. @Sandra1998 brak objawów ciąży też nie świadczy o niczym złym. Korzystaj z tego, bo potem może być gorzej :) ja pierwszą ciążę rzygałam do 21tc, a w drugiej praktycznie wcale, za to miałam zachcianki, a w 1 nie :p
Tak, wiem
Najgorsze jest to, że trzeba czekać te kolejne 2 tygodnie, żeby dowiedzieć się, czy wszystko jest w porządku.
Po stracie to nie jest wcale takie proste jakby się wydawało.. :(
 
Ehhh mam totalny rollercoaster. Wtorek USG i pęcherzyk niby ok ale nic w nim nie było widać… W środę beta 20000 w piątek tylko 24000. Swoje przepłakałam. Dziś wizyta a tam widoczny „pierścionek z brylantem” i zarodek z bijącym serduszkiem. Szok i niedowierzanie… ale dalej się strasznie boję. Pierwsze poronienie też tak wyglądało najpierw było serduszko a potem się zatrzymało. Więc teraz czekam jak na igłach kolejne 2 tygodnie.
mam nadzieje, ze wszystko się u Ciebie dobrze potoczyło 💜
 
reklama
reklama
Do góry