reklama
Forum BabyBoom

Dzie艅 dobry...

Starasz si臋 o male艅stwo, wiesz, 偶e zostaniecie rodzicami a mo偶e masz ju偶 dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz si臋 podzieli膰 swoim do艣wiadczeniem? Do艂膮cz do naszej spo艂eczno艣ci. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzi臋czno艣膰, kt贸re otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci si臋? Wskakuj na pok艂ad! Zamiast by膰 go艣ciem korzystaj z wszystkich mo偶liwo艣ci. A je艣li masz pytania - pisz 艣mia艂o.

Ania 艢lusarczyk (aniaslu)

• Jest taka sprawa. Trudna. Jedna z naszych babyboomowych moderatorek dowiedzia艂a si臋, 偶e ma nowotw贸r. Sta艂o si臋 to kompletnie nieoczekiwanie, a szok spot臋gowa艂a informacja, 偶e nowotw贸r jest z艂o艣liwy i niestety s膮 przerzuty. Rozpocz臋艂a si臋 walka. Je艣li mo偶esz wesprze膰 Iwon臋, bo wiesz jak wa偶ne, 偶eby maluszki mia艂y mam臋 - nie czekaj. Je艣li masz do niej pytania, wiesz, gdzie jej szuka膰. Przeczytaj i zadzia艂aj

reklama

Blada kreseczka i niska beta hcg, brak objaw贸w.

reklama
Neta niby niska ,ale to o o niczym nie przesadza, ja by艂am 3 razy w ci膮偶y, tylko 1 udana ,i w艂asnej w niej nie mia艂am 偶adnych objaw贸w, opr贸cz czestomoczu, czy wykonywa艂as wcze艣niej jako艣 badania ?? Tsh?? Progesteronu?
Staramy si臋 z m臋偶em o dzidziusia od listopada zesz艂ego roku. W marcu by艂am w ci膮偶y jednak poroni艂am w pi膮tym tygodniu. Obecnie zn贸w wyszed艂 mi pozytywny test. W poniedzia艂ek w 27dc na te艣cie pink zobaczy艂am ledwo widoczn膮 kreseczk臋, w zasadzie pojawi艂a si臋 po paru minutach od zrobienia testu. Powt贸rzy艂am we wtorek (28dc) i kreseczka r贸wnie偶 by艂a ledwo zauwa偶alna. Zrobi艂am bet臋 w laboratorium - wysz艂o 25,7 czyli wskazuje na ci膮偶臋. Martwi臋 si臋 jednak gdy偶 warto艣膰 wydaje mi si臋 stosunkowo niska. Poprzednim razem, w marcu w podobnym czasie mia艂am ju偶 oko艂o 170. Dzisiaj (29dc) znowu zrobi艂am test ci膮偶owy (z moczu) i kreseczka nadal bladziutka, taka sama jak w poniedzia艂ek i we wtorek. Jutro id臋 ponownie na bet臋 do laboratorium ale nie mog臋 przesta膰 o tym my艣le膰. Martwi臋 si臋 bardzo, 偶e znowu poroni臋 ;( Nie mam jeszcze dziecka.
Z objaw贸w zauwa偶y艂am jedynie cz臋stomocz. Poprzednio bola艂y mnie piersi i brzuch jak przed okresem. Tym razem nic nie boli. Czuje si臋 dobrze.
Czy kt贸ra艣 z Was mia艂a podobnie? Co o tym s膮dzicie? Boj臋 si臋, 偶e znowu b臋dzie co艣 nie tak ;(
Beta o niczym nie przesadza . Ja mia艂am idealne przyrosty ponad 150%. A ci膮偶e poroni艂am 3 dni temu w 8 tc . Poronienie zatrzymane ...
Dlatego na przysz艂o艣膰 wiem , ze beta nie nale偶y si臋 sugerowa膰 馃槝

A kiedy lekarz ? 馃檪daj koniecznie zna膰 po 馃檪
Lekarz w czwartek, niestety nie m贸j, bo jest na urlopie. Oczywi艣cie, 偶e dam zna膰 :)

Beta o niczym nie przesadza . Ja mia艂am idealne przyrosty ponad 150%. A ci膮偶e poroni艂am 3 dni temu w 8 tc . Poronienie zatrzymane ...
Dlatego na przysz艂o艣膰 wiem , ze beta nie nale偶y si臋 sugerowa膰 馃槝
Rozumiem i przykro mi bardzo :(
U mnie przy poprzedniej ci膮偶y akurat brak przyrost贸w ju偶 艣wiadczy艂 o tym, 偶e co艣 jest nie tak. Na razie beta jest ok, ale jeszcze si臋 nie ciesz臋 tak bardzo, czekam na wizyt臋 a i tak pewnie b臋d臋 ostro偶nie podchodzi膰 przez ca艂y pierwszy trymestr, bo to niestety najbardziej niebezpieczny okres ci膮偶y.

Beta jest wa偶na, cho膰by przy ci膮偶y pozamacicznej , ja poronilam 2 razy i wiem kiedy jest cos nie tak ,za pierwszym razem ,mega niskie warto艣ci, i co z tego 偶e przyrost ok, jak beta na poziomie 20 potem 50 , drugi raz znowu mega wysoka 8 tysi臋cy pi 48h 22 tysi膮ce, wi臋c jednak ma to jakie艣 znaczenie

Hej dziewczyny, przepraszam, 偶e tak d艂ugo nie pisa艂am. By艂am u tego lekarza w zesz艂y czwartek, ale w艂a艣ciwie nie dowiedzia艂am si臋 niczego. To by艂 chyba 6 tydzien a ona powiedzia艂a, 偶e przysz艂am za wcze艣nie i 偶eby wr贸ci艂a za 3 tygodnie... Zanim zrobi艂a mi USG to uprzedza艂a, 偶e prawdopodobnie nic wida膰 nie b臋dzie. I tak by艂o, zobaczy艂a jajo ale zarodka nie, twierdz膮c 偶e to normalne. Raczej ju偶 do niej nie wr贸c臋, bo w 艣rod臋 mam wizyt臋 u mojej Pani doktor. Nie mog臋 si臋 doczeka膰. Tym bardziej, 偶e w pi膮tek znowu pojawi艂y si臋 u mnie plamienia... br膮zowe, czasem widz臋 niewielkie skrzepy i martwi臋 si臋. Kontaktowa艂am si臋 z moj膮 lekark膮 i zaleci艂a mi Duphaston 2 razy dziennie. Od wczoraj bior臋. Jutro skocz臋 zbada膰 bet臋. Martwi臋 si臋, 偶e znowu co艣 jest nie tak :( Podbrzusze nie boli, jedynie co jaki艣 czas odczuwam k艂ucie w prawym boku ale na wysoko艣ci p臋pka i cz臋sto po jedzeniu wi臋c pocieszam si臋, 偶e to mo偶e gazy, bo mam problem ze wzd臋ciami.

B膮d藕 dobrej my艣li. Ja te偶 poroni艂am w styczniu, zatrzymane6/9 Tc. Wizyte mia艂am u swojego lekarza w 4+6 powiedzia艂, 偶e usg nie b臋dzie robi艂, 偶eby mnie nie denerwowa膰. Zapisa艂 acard i eutyrox na tarczyc臋 bo skoczy艂a do 3.17.Jutro id臋 na pierwsze usg, wg miesi膮czki 7+2.

Z objaw贸w opr贸cz piersi i to te偶 nie zawsze praktycznie nic mi nie jest. Ka偶da ci膮偶a jest inna. W straconej mdli艂o mnie, ci膮gn臋艂o podbrzusze, piersi by艂y gigantycznne. Teraz prawie nic si臋 nie dzieje.

Spokojnie czekaj na wizyt臋. Nerwami nic nie zdzia艂amy :)

Cze艣膰 ja mam praktycznie to samo s艂aba blada kreska na te艣cie ci膮偶owy id臋 jutro na bet臋 ft4 i tsh bo tsh te偶 mia艂am wysokie teraz utrzymuje si臋 an poziomie 2,3 ale przy ci膮偶y pewnie trzeba b臋dzie zwi臋kszy膰 dawk臋...

Staramy si臋 z m臋偶em o dzidziusia od listopada zesz艂ego roku. W marcu by艂am w ci膮偶y jednak poroni艂am w pi膮tym tygodniu. Obecnie zn贸w wyszed艂 mi pozytywny test. W poniedzia艂ek w 27dc na te艣cie pink zobaczy艂am ledwo widoczn膮 kreseczk臋, w zasadzie pojawi艂a si臋 po paru minutach od zrobienia testu. Powt贸rzy艂am we wtorek (28dc) i kreseczka r贸wnie偶 by艂a ledwo zauwa偶alna. Zrobi艂am bet臋 w laboratorium - wysz艂o 25,7 czyli wskazuje na ci膮偶臋. Martwi臋 si臋 jednak gdy偶 warto艣膰 wydaje mi si臋 stosunkowo niska. Poprzednim razem, w marcu w podobnym czasie mia艂am ju偶 oko艂o 170. Dzisiaj (29dc) znowu zrobi艂am test ci膮偶owy (z moczu) i kreseczka nadal bladziutka, taka sama jak w poniedzia艂ek i we wtorek. Jutro id臋 ponownie na bet臋 do laboratorium ale nie mog臋 przesta膰 o tym my艣le膰. Martwi臋 si臋 bardzo, 偶e znowu poroni臋 ;( Nie mam jeszcze dziecka.
Z objaw贸w zauwa偶y艂am jedynie cz臋stomocz. Poprzednio bola艂y mnie piersi i brzuch jak przed okresem. Tym razem nic nie boli. Czuje si臋 dobrze.
Czy kt贸ra艣 z Was mia艂a podobnie? Co o tym s膮dzicie? Boj臋 si臋, 偶e znowu b臋dzie co艣 nie tak ;(
Nie martw si臋 u mnie by艂o to samo blade kreski takie 偶e tylko ja je widzia艂am. Beta niska zacz臋艂a si臋 od 14 p贸藕niej 40 wa偶ne 偶e musi wzrastac jestem teraz w 20 tygodniu

Nie martw si臋 u mnie by艂o to samo blade kreski takie 偶e tylko ja je widzia艂am. Beta niska zacz臋艂a si臋 od 14 p贸藕niej 40 wa偶ne 偶e musi wzrastac jestem teraz w 20 tygodniu
Dzi臋ki za pocieszenie, jutro p贸jd臋 na bet臋 i zobaczymy p贸藕niej powt贸rz臋 w przysz艂ym tygodniu je艣li oka偶e si臋 偶e ci膮偶a to lec臋 od razu do lekwrza, zrobi艂am dzisiaj 3 testy na wszystkich blada kreska, tylko na tym te艣cie Pink ledwo widoczna...

reklama
Dzi臋ki za pocieszenie, jutro p贸jd臋 na bet臋 i zobaczymy p贸藕niej powt贸rz臋 w przysz艂ym tygodniu je艣li oka偶e si臋 偶e ci膮偶a to lec臋 od razu do lekwrza, zrobi艂am dzisiaj 3 testy na wszystkich blada kreska, tylko na tym te艣cie Pink ledwo widoczna...
Zale偶y jaki膮 czu艂o艣膰 maj膮 testy nie martw si臋

Do g贸ry