reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bliźniaki jednojajowe jednokosmówkowe jednoowodniowe

Oj kochana z tego co wiem to jest to bardzo rzadki rodzaj ciąży,u mnie lekarz podejrzewal tą ciążę,ale jednak byla przegroda,jak się czujesz?nie czytaj tych glupot w necie,bo jeszcze bardziej człowiek się nakręca,3mam mocno kciuki za Ciebie i niunie w brzuszku,życzę zdrówka i powodzenia :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
U mnie to już 17 tydzień, ciąża 1o1k. Też staram się nie czytać tych bzdur na forach. Każdy przypadek jest inny, więc wierzę, że wszystko będzie dobrze.
 
Jeszcze nie wiem jaka płeć. Kolejne usg i wizytę mam 7 grudnia. O ciąży bliźniaczej dowiedziałam się 4 tygodnie temu, gdy z krawieniami trafiłam do szpitala.
Ogólnie czuję się zmęczona, nie mam apetytu, szybko się męczę, chociaż bywają dni, że czuję się bardzo dobrze. Mój lekarz twierdzi, że takie objawy ma prawie każda ciężarna. A ja jednak rozważam skontrolować swój stan z innym specjalistą.
Ruchy maluszków czuję już dwa tygodnie ☺️
 
Ja źle znoszę ciąże, wymiotuje i nie mam siły, tak samo miałam w pierwszej ciąży. W przyszłym tygodniu idę na usg I trymestru, na ostatniej wizycie u gin było ok.
 
W ubieglym tygodniu wybrałam się do specjalisty od ciąż mnogich. Po trzech minutach w gabinecie mogłam już uszczesliwiona wyjść. Okazało się, że wbrew temu co twierdzi mój lekarz prowadzący jest to ciąża jednokosmówkowa ale dwuowodniowa. Jestem szczęśliwa ☺️☺️
Całe badanie trwało ok. pół godziny, ale w przypadku jednego i drugiego dzieciaczka sprawdził wszystko. Zdrowe
Tylko jedno trochę mniejsze od drugiego, dlatego zalecił wizyty kontrolne już co 2 tygodnie.
U mnie to już 21 tydzień
 
Kamilla07 super, że taka zmiana na dobre u Was :) 3mam kciuki.
U nas 18 tydzień, że 1k1o było wiadomo od 8 tygodnia, potwierdziło to w sumie 3 lekarzy i raczej już się nic w tym temacie nie zmieni :/
Wiadomo już, że są dziewczynki :) przeszły mi mdłości i wymioty, tylko sił coraz mniej. Może zajrzy tu jeszcze jakaś mama z ciążą 1k1o, w grupie raźniej :)
 
Kamilla07 super, że taka zmiana na dobre u Was :) 3mam kciuki.
U nas 18 tydzień, że 1k1o było wiadomo od 8 tygodnia, potwierdziło to w sumie 3 lekarzy i raczej już się nic w tym temacie nie zmieni :/
Wiadomo już, że są dziewczynki :) przeszły mi mdłości i wymioty, tylko sił coraz mniej. Może zajrzy tu jeszcze jakaś mama z ciążą 1k1o, w grupie raźniej :)
Trzymam za was kciuki :) powodzenia i zdrówka :)

Napisane na ALE-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Hej,
wczoraj dowiedziałam sie, że jestem w 7 tygodniu ciąży jednokosmówkowej jednoowodniowej i powoli ogarniam temat. Jeszcze we wtorek będzie to lekarz potwierdzał. I też szukam kobiet, które na tym samym wózku jadą
 
reklama
Do góry