reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Bliźnięta

U nas chlopcy spia dwa razy w ciagu dnia po 1 godzince (czasami ale rzadko 2). Nocki przesypiaja cale.
Ja ruchy poczulam w 18 tygodniu - dokladnie 4 grudnia :laugh: Dlugo nie moglam sie ich doczekac - a pozniej tak mnie mocno kopali ze nierza to az mi sie plakac chcialo - zwlaszcza jak obrywalam o 1-3 w nocy w pecherz :laugh: :laugh: :laugh: Ale to super odczucie jak cie takie malenstwa w brzuszku kopia, jak sie wierca, wystawiaja pupki albo inne niezidentyfikowane czesci ciala :laugh:
Ja niestety musialam karmic butla. Chlopcy urodzili sie za mali i nie umieli ssac. Od poczatku(jeszcze w szpitalu) dostawali butle i tak im bylo latwiej. Ja pozniej chorowalam i dostalam antybiotyk :( ale nasza forumowa koezanka karmila synkow piersia :laugh: i to bardzo ladnie ich wykarmila :laugh:
Margolis - a ty jak sie czujesz?Ktory to juz tydzien?
 
reklama
Asiuleks! Tydzień 12 a czuję sięróżnie. Wciąż na duphastonie 2x1 i nie wiem czy to już mam go dość czy to coś innego bo mam mdłości nie fajne i bóle głowy. Jadę dziś trochę w górki na obiadek to może jak troch e pooddycham świerzym powietrzem to mi się porawi. martwi mnie trochę ten brak sił. Praktycznie na nic ich nie mam. Coś chwilę porobię w domu i już brzuch się o swoje dopomina i źle mi. Mam nadzieję, że już niedługo będzie lepiej... :)
 
Margolis - nie zrozum mnie zle, ale radze ci zebys odpuscila sobie wszystki porzadki domowe. Mozesz jedynie kurze z mebli powycierac :laugh: Mi tez na poczatku bylo bardzo ciezko przyzwyczaic sie ze nie moge nic robic. Nawet jak glupie pranie chcialam rozwiesic, to zaraz dostawalam takich boli brzucha ze az sie balam. Ja swoja ciaze przelezalam od 8 tygodnia. Nic sie nie dzialo, ale lekarz prowadzacy powiedzial mi ze to jest ciaza zagrozona(chyba wszystkie ciaze blizniacze albo wiekszosc) i zebym duzo lezala. Bardzo chcialam donosic wiec prawie non stop lerzalam.
A tobie lekarz nie kazal odpoczywac?? :)
 
Powiedział, że bliźniaki to już ciąża wysokiego ryzyka i daje cały szas zwolnienie. Wiem, że mam się oszczędzać ale myślałam, że jeszcze coś mogę porobić. niestety nie bardzo. Nawet jak dużo gadam to się męczę ;)
 
dobrze ze masz bb :laugh: przynajmniej sie gadaniem nie zmeczysz :laugh: no najwyzej palce beda cie bolec ;) ;)
 
nie zapominaj o plecach ;) A tak w ogóle to od kilku dni mam niefajne bóle głowy i już nie wiem co robić. Brałam wczoraj nawet jeden apap ale nic nie pomogło :(
 
Na razie za każdym razem jak mierzyłam miałam w normie książkowej, wcześniej zwykle miałam niskie więc może to "ksiązkowe" to dla mnie za wysokie??? Dobrze, że w czawrtek mam wizytę to sięo wszystko wypytam...
 
Moze tak byc ze to "normalne" dla ciebie za wysokie :laugh:
Ja jak bylam w szpitalu to lekarze nasile chcieli mi zbic cisnienie i puls do poziomu"ksiazkowego" Nie sluchali mi ze ja od zawsze mam takie wysokie - 130-140/90 i puls ponad 100 i dobrze sie z tym czuje. Jak mi zbili do 120/80 i puls do 70 to myslalam ze wykituje taka oslabiona bylam. :laugh: Daj koniecznie znac co tam ci ciekawego lekarz powie. A chodzisz juz co dwa tygodnie czy co miesiac? Bo z blizniakami to sie zawsze czesciej chodzi
 
reklama
Margolis powiem Ci a propos bolu glowy, ja mimo, ze nie bylam w ciazy blizniaczej, tylko pojedynczej, tez mialam bole glowy, caly poczatek ciazy i chyba tez pozniej (juz dokladnie nie pamietam :laugh:) i mi lekarka powiedziala , ze to moze byc od hormonow, bo cisnienie mialam ok, niskie ale ja zawsze z tych niskocisnieniowcow
 
Do góry