reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bobaski listopadowe i ich mamuski

Witam!
ja mam listopadowego maluszka i... wlasnie i... od 2 dni goraczkuje. PROSZE POMÓŻCIE!!!! Jesli ktokolwiek ma jakies materialy o goraczce, paracetamolu etc etc, pomocy!
 
reklama
ivkaa ... nie wiem dlaczego nie zgłosiłaś się do lekarza ze swoim maluszkiem ... to powinnaś zrobić w pierwszej kolejności. Nie piszesz jak wysoką temperaturę ma Twoje dzieciątko
Zyczę zdrówka i pozdrawiam :)
 
Hej ja również mam listopadowego bobasa i dopiero odkryłam waszą stronę. Mam nadzieję, że ten wątek jeszcze nie zginie . Moja Weroniczka ma prawie 10 miesięcy Pozdrowienia dla wszystkich!!
 
Czesc Kochane listopadowe mamusie :)
Moja corcia urodzila sie 14 listopada.I juz za prawie miesiac bedziemy obchodzic jej urodzinki :) Taki sie ciesze ze jest ten watek.Zachecam do wpisow wszystkie mamusie.
Pozdrawiam.
p819000967lk.jpg

p930003777nx.jpg


A to moja corcia i ja.
 
WITAJCIE!!!!!

Ja też trafiłam przypadkeim na wasz wątek i bardzo się cieszę że takowy istnieje!!!! Również jestem listopadowa mamą. Olgierd urodził się 15 listopada 2004!!! Za niecały miesiąc będziemy świętować!!!! Olo już chodzi i cały dzień rozrabia!!!!

Napiszcie cos wiecej o swoich pociechc żebym mogła je lepiej poznać!!!!
 
moje kochanie też juz chodzi (od dwóch miesięcy), ostatnoi mało mi sypia i często rozrabia -zęby mu idą i nic nie pomaga ale pewnie macie też ten problem ::)
całuski dla wszystkich dzieciaczków urodzonych w listopadzie :laugh:
 
KAMILKA no to wczęsnie (w 9,5 miesiąca) Olo poszedł w 10,5, a też ostatnio słabo śpi ale to przez zęby przedwczoraj wyszła mu dolna dwójka no i idzie następna
 
Hej dziewczyny...czy moge do Was dolaczyc? Moj synus rowniez sie urodzil w listopadzie 2004...dokladniej 24 listopada... ;) szkoda ze wczesniej nie odkrylam tej stronki...ale mam nadzieje ze nic straconego...ze nadal tu zagladacie?? :-* pozdrawiam Was serdecznie i caluski dla maluszkow
 
czemu jest taki zastuj ???
dziewczyny piszcie cos o swoich pociechach- moj synus w dalszym ciagu budzi sie w nocy woda zamiast soczku w nocy nie pomogla :( jak macie jakies sposoby by dziecko sie w nocy nie budziło to piszcie prosze ::)
 
reklama
Do góry