reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

bobaski listopadowe i ich mamuski

Hej

dawno mnie nie bylo ale juz nadrabiam zaleglosci :)
Moja corcia ma juz 12 zebow.I w nocy tez czasami marudzila szczegolnie jak szly jej 4.Szok.Byla bardzo marudna.Ale dalo sie wytrzymac.Teraz dzieki Bogu wyszly juz wszystkie czworki i chyba trojki czekaj na swoja kolej...Julcia zaczela dreptac sama tak przed ukonczenim roczku ale na dobre rozchodzila sie 26 listopada.I tak juz sobie chodzi i wszedzie wlezie.Jest niesamowicie zywiolowa.A najlepsze jest to ze wystarczy jej raz pokazac i ona juz to pamieta.Mowi juz "czesc" w jej wykonaniu to brzmi jakos tak "tet" ale wiadomo o co chodzi bo mowi to kazdemu kto wejdzie do domu :) jest poprostu niesamowita.Spiewa ze mna czasem po swojemu i uwielbia tanczyc...
Codziennie zaskakuje nas czyms nowym.A jak wasze maluszki?Piszcie co juz potrafia bo szkoda zeby taki fajny watek umarl smiercia naturalna....

Pozdrawiam.
 
reklama
no więc mój synuś chodzi już od 9 miesiąca no w tej chwili to biega i wdrapuje sie wszedzie ::) kocha tańczyć i śpiewać. Mówi już tata, mama, baba, kotek (kotik) i umie zaśpiewać (powtarzac po mnie:D) aaa kotek sia. Wiem ze w orginale ma byc aaa kotki dwa ale jemu tak lepiej mówić wiec tak śpiewamy:D przesypia juz prawie calą noc. jeśli chodzi o ząbki to w dalszym ciągu mamy 8. Jakiś zastój :p
 
Może ten wątek juz jest nieaktualny,ale jesli tak...to ja jestem listopadową mamusią. Jak się naucze to dołączę tutaj zdjęcie swojego synka - Jasia.



Pozdrawiam Monika (gg 4139069)
 
Witam:)
Ja ze styczniówek z prośbą o pomoc jako do doświadczonych mam
Może któraś z was miała taki problem jak ja...mój synek z cyca zrobił sobie smoczka- nie pije tylko memla i chce przy nim zasypiać, albo chce być bujany na rękach. Nie wiem jak go od tego oduczyć. Nie chce smoka- mamy 2 nuka i z aventu. Macie jakieś sposoby z góry dzi,ękuję
 
Masz racje.Nie wierze ze tylko my dwie mamy bobaski z listopada!!!A jak twoj synus?Rosnie ci dobrze?I czy ja dobrze licze?Kamilek urodzil sie 2 listopada czy pierwszego?
 
1 listopada
a roznie jak na drozdzach
od wczoraj nie chce mi wogole jesc
nawet mleka
dzis dalam mu ulubiione parowki to tylko to zjadl
 
reklama
Hahahaha jak czytam to co napisalas to tak jakbym widziala swoja corcie :) ona tez kocha parowki a ma takie dni ze o jedzeniu nawet nie chce slyszec.Widocznie takie juz sa te nasze dzieciaczki :) ale ja sie tym nie przejmuje.Jednego dnia zje wiecej drugiego mniej.Tak jak dorosly.
Ostatnio jak bylysmy w Polsce trzy tygodnie to tam juz wogole nie chciala jesc.Ale teraz za to tutaj w domu troche nadrabia.A wazy 12 kilo prwie i mierzy 86 cm.A jak twoj synus?

A co do niejedzenia twojego Kamilka to moze zeby mu rosnal?Bo moja Julcia jak jej wychodzily trojki to zero rzeczy ktore trzeba bylo gryzc.Wszystko musialo byc zmielone na papke :) A ile ma juz zabkow twoj synek?Mojej Julci brakuje juz tylko piatek i mam nadzieje, ze nie beda jej bardzo dokuczaly przy wychodzeniu...

Pozdrawiam cie serdecznie.I zajrze tutaj pozniej :)


 
Do góry