reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

brak apetytu u 3,5miesieczniaka

mysle ze to nie o to chodzi bo nawet jak było chłodno to tez nie chciał jesc.teraz juz jest troszke lepiej
 
reklama
u mnie tez już lepiej :) poprostu zwiększyłam przerwy między karmieniami...no i Nikodem jest baardzo zywy i muszę go 3mać za łapkę i dac do drugiej rackzi pieluchę wszystko go rozprasza...ale od paru dni wypija 800 czasem niecale 900 ml na doę mleczka...

pytanie czy przy wprowadzaniu nowości moze wyskoczyc cos na buzce??? podałam malemu jabłko 3 dni i nie jest caly wysypany ale ma pare kropeczek bladoczerwonych...
aha, i kupka troszke zielonych grudek miala. mam sie martwic ? bo np. przy zmianie z mleka z piersi na modyfikowane zareagowal mocno (trwalo to 2 dni mial szorstkie poliki myslalam, ze to skaza ale nie :) ) minęło i jest OK moze taka jego uroda ( Nikus ma baaardzo dleikatna skorke)
 
a u nas problem powrócił,przy jedzeniu wrzask niesamowity,wszystko bleec a o jedzeniu łyzeczka nie ma mowy.jedynie przez sen je spokojnie
 
neci88 znalazłam sposob do kazdego mleka dodaje miarke kaszki bo inaczej mleko nie przejdzie po tym jak nowosci wprowadzilam...wczoraj od 14.30 do 21 wypił 60ml mleka a jak dosypalam kaszki wieczorem to wypil 120
 
marciaa ja tez dodaje kaszki do mleka tylko w nocy nie daje.dzis cały dzien karmiłam go przez sen,jak widze ze głodny a nie chce nic do buzi wziasc to lulam i jak spi to rzuca sie na butle.jak wstaje daje pic,wode soczki,troszke zupki,deserku ale mam juz tego dosc po prostu,mam nadzieje ze to minie z czasem
 
Do góry