reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

BRĄZOWA KRESKA NA BRZUCHU

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Magdaleona, ja się przyłączę. Kurację antycellulitową już rozpoczęłam, ale 2 pozostałe jeszcze w lesie. Ja też zobaczyłam piersi od spodu i się przeraziłam, takie rozstępy że szok i do tego swędzą jak cholera.
Dziś zaczynam ćwiczyć.
 
reklama
To i ja sie przylacze. Tylko co robicie z piersiami? Wszystkie kosmetyki trzeba zmywać, a przecież karmimy i byłoby to cholernie uciążliwe? Niby mały ssie tylko kawałek, ale jednak czasem gdzieś tam buźką trafi...
Rozstępy na brzuszku pojawiły mi się w momencie opuszczania brzucha pod koniec ciąży wtedy przerzuciłam się z fissana (który tym rozstępom nie zapobiegł) na mustellę do zwalczania istniejących rozstępów i efekty pewne są - rozstępy "delikatnieją". Ale taka kuracja ma potrwać niby 2-3 miesiące. Ja skrupulatnie dwa razy dziennie się smaruję (mimo, że oczy czasami na zapałki).
 
Ja mam zamiar na cellulit kupic Vichy (kolezance pomogl moze i ja bede miec szczescie) bo od kiedy nie mam brzucha i widze dokladnie swoje uda to wpadam w szal, co do brzucha niestety chyba tylko cwiczenia bo ta wiszaca masa pomiedzy cyckami a pepkiem zaczyna mnie denerwowac. No i biodra nie wiem czy tak mi tylek urosl czy kosci miednicy sie rozeszly bo cholera zadnej spodnicy nie moge dopiac, cieplo sie robi a w dresiakach to juz mi zbrzydlo latac. Kreske mam jeszcze ale coraz bledsza moze zejdze do wakacji. Cycki mam oooolbrzymiaste, rozstepy niestety pokazaly sie po bokach :mad: generalnie figurke mam cos pomiedzy chlopem a sztangistka z wielkimi cycami.
 
Uff czyli widzę że u mnie wszystko w normie "po ciążowej" a już myślałam że jestem osamotniona w walce z ubocznymi skutkami ciąży
 
ja na brzuch stosuje fissan,w ciazy go stosowalam i rozstepow nie mialam a teraz to tylko tak zapobiegawczo bo w sumie brzucha nie mam wcale ale stosuje go by moze go troszke uelastycznic. a po 6 tyg.zamierzam zaczac cwiczyc,tylko czy znajde na to czas. ale spacerki sa najlepsze na zgubienie wagi.ja juz 9 kg mniej waze jak przed ciaza i oby tak dalej.maz mowi ze jak tak bede chudla to znikne calkiem a mi sie jakos wydaje ze jeszcze pare kilo by sie przydalo zrzucic.
 
U mnie o dziwo kreska pokazała się po porodzie blada ale jest i brzuch też jakiś opalony a pepek brązowy
no i na brzuchu została warstewka mięciutkiego sadełka :(
 
ja tez mam miekki brzuch, musze troche popracować na mięsnie takie jak przed ciązą
 
ostatnio zauwazylam u siebie brazowa kreske biegnaca od pepka w dol w ciazy byla bardzo blada,praktycznie niewidoczna.maz sie smieje ze znowu jestem w ciazy:) tylko ciekawe w jaki sposob,chyba wiatropylna jestem :laugh:
 
reklama
Podbijam wątek.
Jak Wasze kreseczki i pępony? Bo mój pępek brazowy, czy On powróci do swojego koloru? No i krecha tez nadal jest. Co robić? Co robić? Lata nie ma, strojów nie założymy:)
 
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry