reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki pogaduchy ;)

reklama
Dzieki:)
sugar ale mały ma czuprynke:-D

to i ja wstawie moje łobuzy :-) noworocznie
 

Załączniki

  • DSC00437.JPG
    DSC00437.JPG
    61,5 KB · Wyświetleń: 106
  • DSC00447.JPG
    DSC00447.JPG
    88,6 KB · Wyświetleń: 94
  • DSC00426.JPG
    DSC00426.JPG
    55,1 KB · Wyświetleń: 95
  • DSC00425.jpg
    DSC00425.jpg
    43,6 KB · Wyświetleń: 97
  • DSC00415.jpg
    DSC00415.jpg
    26,7 KB · Wyświetleń: 99
  • DSC00431.jpg
    DSC00431.jpg
    61,2 KB · Wyświetleń: 104
  • DSC00448.jpg
    DSC00448.jpg
    71,2 KB · Wyświetleń: 91
elizka no wlasnie takie aniolki na fotkach :) hehe slodkości normalnie :*
salemcia- widac na fotkach ze twoj mały nie ma humorku cos taki niewyraźny jakby chcial powiedzieć "mama daj spokój z tym aparatek nie mam ochoty" :D heheh
 
Piekne zdjecia widze :)...
Dziewczyny przepraszam ze nie wchodze ale mam kupe zalatwiania, wychodze za maz w pazdierniku :).
Niko chodzi przy meblach i trza na niego patrzec... masakra wolalam jak tylko raczkowal :p
 
reklama
Justyś super to wszystkiego naj wam zycze. fajnie ze maly juz ci chodzi przy meblach u nas to samo a nawet maly probuje juz wstawac bez trzymania sie czegokolwiek kombinuje bardzo potrafi juz kleczec np. ;] a pozatym co u was slychac u nas zabki ida niewiem ile ale na pewno ida a do tego malemu sie wlasnie skonczyl antybiotyk i we wtorek idziemy na kontrol bo maly przeziebiony juz ze 2 tyg. ale juz prawie zdrowy jest.
 
Do góry