reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Brzuszki wrześniowych mam

U mnie 50 kg - czasami wieczorem 50,7 kg. Przed ciążą było 48. Tyle, że ważyłam się dawno temu - a zaraz przed schudłąm, więc mogło być jeszcze mniej. Więc około2 - kg na plusie. A apetyt teraz mam niesamowity i zaczynam się martwić :(
 
reklama
To czy kg zostaną czy nie, to chyba zależy od organizmu, mi zostało i to sporo, ciekawe jak będzie teraz, bo jak mi zostanie jeszcze więcej to masakra będzie...

A to mój brzuchol 12tydz5dz


Uploaded with ImageShack.us
 
Madzik jestem w szoku! Ja poprzednio taki miałam w szóstym/siódmym miesiącu, ale ci dzidzia rośnie :-). Popadam w kompleksy, bo u mnie w porównaniu do twojego to jakiś przyszcz...
 
Ja to chyba taki mam, bo mi jeszcze z poprzedniej ciąży wszystko nie zeszło do końca...ale na szczęście trochę przystopował i już tak nie rośnie, bo już się śmiałam do P, że jak będzie rósł w takim tempie to w 9 miesiącu brzuch na wózku będę wozić:-)
 
brzuch 003.JPGbrzuch 002.JPG

to i ja ujawnię swój brzusio, chociaż z ciążowym jeszcze nie wiele ma wspólnego jedynie tłuszczyku przybyło:-) sory za super wyjściowy strój domowy, haha
 
reklama
Do góry