reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy i dzieciątka

reklama
Soku jabłkowego na początek nie polecam, bo u niektórych maluszków może powodować bóle brzuszka. Bardzo dobry jest soczek Bobovity Winogrona z delikatną melisą i rumiankiem, moja Gaja go uwielbia.
 
Tsarina u nas bylo to samo.Za diabla nie chcial nic pic.Plakalam dziewczynom na forum ale kazaly odpuscic to odpuscilam.Twoja Mala pije tyle ile chce i ile jej potrzeba.Teraz Alus od kiedy je zupki i owoce ma duzo wieksze pragnienie i pije tak ok 300ml.Pewnie u Was tez tak bedzie.
 
dziewczyny drogie,zachciało mi sie eksperymentów :zawstydzona/y: i z Bebilonu 1 chciałam przejsc na Bebiko,i po paru dniach stosowania widzę ze mały ma suche czerwone plamki z tyłu na pleckach ale tak wyżej:baffled::crazy: i na przedramionkach:zawstydzona/y: czy tp możliwe zeby miał uczulenie na Bebiko własnie?bo na bebilonie było ok wszystko?poradżcie
 
tsarina u nas tez było to samo, parę łyków i krzyk, nawet w upały. W koncu dałam mu soczek jabłkowy i jabłkowo-marchewkowy rozcieńczony i od razu mu posmakowały, wypijał po 60ml na raz. A teraz ulubionym napojem jest herbatka Hipp malinowa z dziką różą i jabłkowa z melisą.
 
Asia100 a moj nie znosi tej hippa malinowej..a taka dobra,no trudno sama wypije..

Dziuneczka u mnie bylo dokladnie to samo--bebiko uczula.Wracaj do bebilonu.JA po takim eksperymencie podaje juz tylko beb.pepti
 
bluebell mój pił bebilon 1 zwykły nie pepti..a ty dlaczego dajesz małemu pepti? jestem prawie pewna ze to bebiko go uczuliło:crazy: a myślalam ze to od soczku jabłkowego:baffled:
 
no bo po tym bebiku poszlismy do lekarza z wysypka.Tylko ze to byly takie chropowate krostki,prawie niewdoczne na calym cialku.No i lekarka kazala podaac pepti bo wtedy krosteczki poznikaly.
Jak dla mnie to u Was to samo na bank.
 
bluebell ale u nas na zwykłym Bebilonie 1 było ok ,nie było zadnych zmian na skórze,tylko jak spróbowalam z tym Bebikiem to to wyszło:wściekła/y: a słyszalam ze bebiko lubi uczulac:baffled:
 
reklama
dziuneczka ja stosowalam beb.ha ale poniewaz kosztuje 27zl postanowilam zobaczyc jak bedzie na bebiku (10zl wiec jest roznica,nie?) no i wlasciwie tylko dlatego zmienilam to mleko:-(
teraz lecimy na pepti i tez kosztuje 10zl tyle ze jest na recepte.
 
Do góry