reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Butelkowe mamy :)

ja zaczelam podawac Nan 1 ale mala byla wiecznie gglodna... minela 1,5 godz cudem bylo jak wytrwala 2... i placz bo glodna... przeszlismy na bebilon i jest lepiej.. no a teraz nie wiem czy jak sie wysypka okaze skaza to czeka nas kolejna zmiana mleka... mam nadzieje ze nie bo bebilon nam odpowiada... choc mam go na 2-3 dni bo julka je strasznie duzo i podziwiam wasze schematy... my takiego nie mamy gdyz moje dziecie je bardzo roznie...
To duże opakowanie czy 400g????
 
reklama
Kurna Daffi mi puszka 800 g bebilonu starcza na tydzien albo i lepiej wspolczuje bo tanie nie jest u mnie w realu 40 zl ale kupuje za 33 w rosmanie.
 
łał daffi rzeczywiście przydałaby Ci się mała produkcja mleczka :)) strasznie dużo Wam schodzi. To teraz się już cieszę że mam niejadka bo nam starcza prawie na dwa tygodnie.
 
reklama
Dziewczyny a dlaczego karmicie butelką?
Już pisałam ale się powtórzę:tak: jestem po CC i mały odrazu dostał butle w szpitalu zamiast cyca...
Potem jechałam na cycu ale zabierały mi go na noc bo nie dawałąm rady wstawać a im nie chciało się przychodzić w nocy, żeby pomóc przystawić Aleksa.
Choć karmiłąm go jak tylko chciał, to położna zauważyła, że rączki mu się z głodu trzęsą i uznały, że skoro jest taki duży(3900g i 58cm) to ma duże zapotrzebowanie a moje cycki tyle nie produkowały:-((i tu obalamy mit, że duże piersi=dużo pokarmu)
Polubił też picie z butelki więc wogóle nie chciał cycka zasysać:baffled:, po przyjeździe do domu mąż odrazu kupił mleko i na noc dostałtylko 30 ml a i tak przespał 5 godz(oczywiście z cycka też jadł jeszcze wtedy ale minimalnie. Po dwóch dniach była już tylko butla:-(
 
Do góry