reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

centymetry i kilograny na "+"

Maritek mi przez 3 tyg. obwód brzucha sie nie zmieniał :tak: no i weź pod uwagę, że ja rzed ciążą miałam juz spory obwód brzucha - ok. 98 cm :zawstydzona/y:

W poprzedniej ciąży na początku miałam 80 cm w pasie a w 6 miesiacu juz 120 :cool2:

brzunio urośnie - nie ma wyjścia - tylko jednym bardziej, innym mniej ;-)
 
reklama
zgadza się czasami szybko w pierwszych miesiącach,czasami stopniowo po troszku,a bywa że tak pomału na początku a potem wyskoczy nie wiadomo kiedy

u mnie przed ciążą było 86,teraz mam 101 więc trochę jest
 
A ja się nie mierzę - boję się :) za to ważę już 64,5 kg!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ostatnio jak byłam u lekarza ważyłam 63 (2 tygodnie temu) nie wiem czy troszkę nie za szybko przybywa.... Jak sądzicie??
 
Od początku ciąży przytyłam 1,5 kg a w pasie zyskałam ok 20 cm, teraz mam 82cm. Zobaczymy co bedzie dalej.. Dzis chyba wstawię jakies zdjecia brzucha, bo zauwazylam, ze zaczyna wreszcie rosnac!!! :))))
 
ja bębenka też nie mierze, nawet nie wiem ile cm w pasie miałam przed ciążą.

kamilaedi-oj tam, oj tam. Ja też mam 5,5 na plusie... wieczorem będzie 6. ;]
 
A ja myślałam,że trochę utyłam ale jak byłam u lekarza to z mnie standardowo zważyła i schudłam ponad 0,5 kg
Lekarka powiedziała,że to niewielka różnica więc spoko, ale żebym zaczęła tyć
Od początku ciąży tylko chudnę, nie jakoś dużo ale jednak cieszy mnie to,że nie roztyłam się od 1 miesiąca
 
reklama
Do góry