reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Mamy prawie 500 zgłoszeń! Prosimy o więcej! Wiem, że nie jest najłatwiejsza, ale obiecuję, że zrobimy wszystko, żeby spełnić wasze oczekiwania. Im więcej nam dacie info, tym więcej będziemy mogli zrobić. A ja dziękuję i jeszcze raz dziękuję :) Wypełnij ankietę, proszę. aniaslu - kliknij

Nowa aplikacja do forum na smartfony

Ufff. Długo to trwało, ale wreszcie możemy Wam pokazać nową wersję aplikacji na smartfony. Nie jest jeszcze idealna, ale Wasze uwagi pomogą nam doprowadzić ją do perfekcji. Linki i miejsce do wysyłania uwag - w tym wątku.

reklama

Chory blednik w ciazy

KiniakB

Zaangażowana w BB
Rozwiązania
0
Jakos pare miesiecy przed ciaza zdiagnozowano u mnie uszkodzenie blednika w 30%, powodowalo to napadowe zawroty glowy w pozycji lezacej. Czasami krecilo sie na lewym boku, czasami na prawym, przy wstawaniu, patrzebiu w gore etc. Wszystkie ataki wystepowaly raz w miesiacu i trawaly nie dluzej niz 2tygodnie po czym znikaly i pojawialy sie za miesiac za dwa miesiace. Jestem teraz w 19tc i na poczatku ciazy mialam taki atak nie trwal dlugo, w miedzyczasie wyladowalam w szpitalu z innego powodu i mowilam o moim chorym bledniku, ale nikt nie zareagowal bo w tamtym momencie nie wystepowal oczoplas. Niestetyu atak powrocil dzis w nocy :/ chcialam przewrocic sie z lewego boku ba prawy i nagle jak mi swiat nie zawirowal :/ od razu wiedzialam o co chodzi :(. Martwie sie teraz bo jestem w ciazy nie moge wziac lekow na zawroty glowy i nie wiem czy powinnam przeczekac ten atak tak jak zawsze czy zglosic sie do szpitala czy co, wizyte u ginekologa mam 10lutego. Czy sa tu jakies mamy z chorym blednikiem? :( kreci mi sie tylko podczas lezenia jak wstane jest okay.

reklama
Do góry