reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Chrzciny?

Falbala przykro mi z powodu mamy ale mimo wszytko masz powód do radości, mój tata zmarł jak byłam w 1 msc ciąży i nawet się nie dowiedział że będzie miał wnuczkę do tej pory mi przykro z tego powodu, ponieważ bardzo czekał kiedy wkońcu bedę miała dzidzię.
nie martw sie na pewno teraz patrzy z gory i jest dumny ze ma takie sliczne dziecie :tak:
 
reklama
Falbala, Majka...Przykro mi z powodu Waszych rodzicow...

Majka, Twoj tatus na pewno bardzo by sie cieszyl, ze urodzilas taka sliczna, zdrowa dziewczynke!

Falbala, Twoja mamusia na pewno jest caly czas z Wami! Dobrze, ze udalo sie jej doczekac chrzicn pierwszej wnusi...
dzieki Sandra1982 za slowa otuchy :tak: ale im wiecej czasu mija tym jest lzej i lepiej :tak:
 
Majka, Falbala, bardzo Wam wspolczuje. Trzymajcie sie cieplo. Ja w listopadzie tez przezylam odejscie bliskiej osoby. Gdyby nie Piotrus, to chyba bym sie nie pozbierala...
 
Falbala, Majka- bardzo mi przykro z powodu Waszych rodziców... napewno w każdym momencie waszego życia i waszych maleństw sa z wami!!
 
Majka, Falbala - dziewczyny badzo mi przykro z powodu waszych rodzicow ....
ale oni na pewno czuwaja nad swoimi wnukami
trzymajcie sie
 
dziewczyny dziekujemy za slowa otuchy ale jak napisala Sandra1982 czas leczy rany moze gdyby nie bylo dzieci to bylyby inaczej ale tak jest dla kogo zyc. Wiecej optymizmu niestety z trudna prawda trzeba sie pogodzic ;-)
 
My chcieliśmy ochrzcic mała na początku listopada '06 ale niestety ksiądz nie wyraził na to zgody a to dlatego, że mamy tylko ślub cywilny:-(
Chociaz tłumaczyliśmy księdzu, że chcemy ochrzcic dziecko by żyło w wierze chrześcijańskiej itp -to nie pomogło. Widac ksiedzu to obojętnie czy bedzie jednego wiecej czy mniej!!!
 
My chcieliśmy ochrzcic mała na początku listopada '06 ale niestety ksiądz nie wyraził na to zgody a to dlatego, że mamy tylko ślub cywilny:-(
Chociaz tłumaczyliśmy księdzu, że chcemy ochrzcic dziecko by żyło w wierze chrześcijańskiej itp -to nie pomogło. Widac ksiedzu to obojętnie czy bedzie jednego wiecej czy mniej!!!

Kurcze to dziwny ksiadz. Ja z moim nie mamy zadnego slubu i pomimo ze to sie ksiedzu nie podobalo to i tak malego ochrzcil, poniewaz moje dziecko nie powinno placic za moje bledy.
 
reklama
a my nie bedziemy chrzcic malej...niech sama w przyszlosci zdecyduje czy chce...oczywiscie bede jej opowiadac o wierze chrzescijanskiej ale niech sama zdecyduje czy chce byc ochrzczona...nie chce jej nic narzucac...oboje z mezem jestesmy ochrzczeni...mamy tylko slub cywilny...wiem, ze w mojej parafii nie ma z tym problemu, ale niech Oliwka sama kiedys zdecyduje...w koncu nie bedzie jakas "gorsza" czy cos...
 
Do góry