reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciągle przy cycu

siaśka.. a może on ma poprpstu silny odruch ssania.. może nie jest gdny tylko chce sobie possać. spróbuj ze smoczkiem uspokajaczem 0 u nas działa.. i też nie dokarmiam a mały sobie rośnie i już ma 6 kilo :D
 
reklama
Hej,teraz z perspektywy czasu myślę, że troche była to kwesia zwiększonego zapotrzebowania na jedzonko mojego synka, a troche psychiczne uzależnienie od piersi.Ale odkąd Michaś zaczął sie interesować światem zewnętrznym i swoimi rączkami, nie płaczre juz tak dużo.Teraz niestety troche gorzej śpi, czesto sie budzi w nocy, rzyca, wtedy daje mu cyca zeby przysnął, ale bywa to nawet co 2 h, wiec jestem niewyspana i umeczona troszeczke. A mój "Dyzio" ma juz 3 miesiące i 3 tyg.
 
Do góry