reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bez zarodka

Ale ja pytałam o długość cykli a nie ile trwa miesiączka. Jak na ten tydzień ciąży to pęcherzyk jest malutki. Robiłaś testy bądź betę? Jeżeli tak to kiedy?
Długość cyklu wychodzi na 4 lipca 27 . Testy ciążowe robiłam 31 lipca robiłam 1 i wyszły 2 kreski a 1 sierpnia robiłam 2 testy znowu i też wyszły 2 kreski na obu. A bety nie robiłam z krwi tak bo ginekolog mówiła żeby nie robić narazie
 
reklama
Długość cyklu wychodzi na 4 lipca 27 . Testy ciążowe robiłam 31 lipca robiłam 1 i wyszły 2 kreski a 1 sierpnia robiłam 2 testy znowu i też wyszły 2 kreski na obu. A bety nie robiłam z krwi tak bo ginekolog mówiła żeby nie robić narazie
No to skoro testy wychodziły już tak wcWsnie to ciężko mówić o tym,że ciąża jest młodsza. Ja bym raczej przygotowywała się na najgorsze. Ale na ta chwilę po prostu czekaj.
 
Ja w połowie 7tc nie miałam zarodka (jedynie pęcherzyk żółtkowy), za 6 dni już był i zarodek i serduszko- i to ciąża z USG na równi z wiekiem z OM
 
Witam
Ja mam pytanie na początku miesiąca byłam u ginekologa prywatnie ponieważ nie dostałam miesiączki a test wyszedł pozytywnie,lekarz powiedziała że to 2 tydz ciąży,dziś dostałam plamień za 3 dni powinnam mieć okres a mój ostatni był 1 lipca,lekarz powiedział że to 8 tydz ale nie ma zarodka,czy zarodek się jeszcze pokaże czy już za późno? W wypisie napisał że grozi poronieniem.Pomocy bo oszaleje dodatkowo wykrył torbiel 5cm
 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam
Ja mam pytanie na początku miesiąca byłam u ginekologa prywatnie ponieważ nie dostałam miesiączki a test wyszedł pozytywnie,lekarz powiedziała że to 2 tydz ciąży,dziś dostałam plamień za 3 dni powinnam mieć okres a mój ostatni był 1 lipca,lekarz powiedział że to 8 tydz ale nie ma zarodka,czy zarodek się jeszcze pokaże czy już za późno? W wypisie napisał że grozi poronieniem.Pomocy bo oszaleje dodatkowo wykrył torbiel 5cm
A jakiej wielkości jest pęcherzyk i czy jest pęcherzyk zoltkowy?
 
Do góry