reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
Witajcie trójpaczki trochę mnie tu nie było bo remont u mnie w pełni ale wczoraj byłam u gina i cała jestem w skowronkach no i u mnie będą wymarzone dwie dziewczyny !!! .Niewie czemu ale jakoś tak czułam i aż się lekarz zdziwił jak powiedziałam mu przed USG że stawiam na dwie dziewczynki a on sprawdził i się potwierdziło POZDRAWIAM was serdecznie
 
Witajcie trójpaczki trochę mnie tu nie było bo remont u mnie w pełni ale wczoraj byłam u gina i cała jestem w skowronkach no i u mnie będą wymarzone dwie dziewczyny !!! .Niewie czemu ale jakoś tak czułam i aż się lekarz zdziwił jak powiedziałam mu przed USG że stawiam na dwie dziewczynki a on sprawdził i się potwierdziło POZDRAWIAM was serdecznie

Bardzo się Cieszę Twoim szczęściem :tak:
 
Majka super :)) aż zazdroszczę, ale tak pozytywnie.

My też powoli zabieramy się za remont. Trzeba pomyślec nad pokojem dla maluszków.
 
Napisał Majka 1978
Witajcie trójpaczki trochę mnie tu nie było bo remont u mnie w pełni ale wczoraj byłam u gina i cała jestem w skowronkach no i u mnie będą wymarzone dwie dziewczyny !!! .Niewie czemu ale jakoś tak czułam i aż się lekarz zdziwił jak powiedziałam mu przed USG że stawiam na dwie dziewczynki a on sprawdził i się potwierdziło POZDRAWIAM was serdecznie

Gratuluje i cieszę się razem z tobą
 
Witajcie trójpaczki trochę mnie tu nie było bo remont u mnie w pełni ale wczoraj byłam u gina i cała jestem w skowronkach no i u mnie będą wymarzone dwie dziewczyny !!! .Niewie czemu ale jakoś tak czułam i aż się lekarz zdziwił jak powiedziałam mu przed USG że stawiam na dwie dziewczynki a on sprawdził i się potwierdziło POZDRAWIAM was serdecznie

Gratuluję!!!
Ja też będę miała dwie dziewczynki, choć po cichutku marzył nam się choć jeden chłopak. W domu mam już 8-letnią córkę. Widać los tak chciał :).
 
reklama
Witam mamunie!!! Gratuluje coreczek!!! ja jutro ide na usg i mam nadzieje ze sie dowiem kto tam u mnie w brzuszku mieszka. juz nie moge sie doczekac :))) a pozniej juz usg co dwa tygodnie mi wyznaczli. ja tez mam cicha nadzieje na dwie ksiezniczki ale jak beda chlopcy to tez bede najszczesliwsza, najwaznesze zeby zdrowe byly. ehhh a zaraz znowu do pracy, padam z nog.
milego dzionka mamusiom i dzidziusiom
 
Do góry