reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

No i jestem:)
Szyjka ładna twarda ale nie pytałam ile miała, mam jej zdjecie-może mieć 4.89? Bo szczerze to nie wiem czy dobrze patrze:confused:
A dzidzisiusie poprzecznie leżą-wszystko u nich dobrze-jeden to CHYBA chłopak a jest szansa na parke. 10.03 mam kolejną wizytę a 15 badania prenatalne to wtedy się więcej dowiem:D
A jak Wam minął dzień bo mi przez ten wyjazd dość szybko.
Jeszcze buty na zajecia taneczne jej kupilam(została do kupna tylko sukienka na przyszły miesiąc i może tanczyc:D) więc dzień uwazam za udany. Zaraz zrobię kolacje córce: płatki, jogurt owocowy i do tego owoce-jak usłyszała to oczy jak 5zł miala a dodam że jest typowym miesozercom:p:D
 
reklama
No i jestem:)
Szyjka ładna twarda ale nie pytałam ile miała, mam jej zdjecie-może mieć 4.89? Bo szczerze to nie wiem czy dobrze patrze:confused:
A dzidzisiusie poprzecznie leżą-wszystko u nich dobrze-jeden to CHYBA chłopak a jest szansa na parke. 10.03 mam kolejną wizytę a 15 badania prenatalne to wtedy się więcej dowiem:D
A jak Wam minął dzień bo mi przez ten wyjazd dość szybko.
Jeszcze buty na zajecia taneczne jej kupilam(została do kupna tylko sukienka na przyszły miesiąc i może tanczyc:D) więc dzień uwazam za udany. Zaraz zrobię kolacje córce: płatki, jogurt owocowy i do tego owoce-jak usłyszała to oczy jak 5zł miala a dodam że jest typowym miesozercom:p:D
Extra, że wszystko w porządku ! :) bardzo się cieszę . No ja też potwierdze na początku marca czy to parka [emoji14]
 
Malinowa92 to teraz zostaje nam czekanie ;)
Ale stres mialam przed wizyta-czy na pewno będzie dobrze ale udało się i teraz kolejne 3 tyg czekania-strasznie mi się ten czas dluzy8-)
 
Malinowa92 to teraz zostaje nam czekanie ;)
Ale stres mialam przed wizyta-czy na pewno będzie dobrze ale udało się i teraz kolejne 3 tyg czekania-strasznie mi się ten czas dluzy8-)
Mi kochana też.. A jak siedzę w poczekalni to też myślę jak one tam w środku i czy wszystko ok.. i jak usg [emoji14] hehe
 
Anita super wieści i życzę aby była parka :)

Fajnie jak się potwierdzi chociaż jeden chłopczyk bo szczerze mówiąc to jakoś się nie nastawialam na płeć ale czy będzie jeden czy dwóch to w domu i tak będą tworzyć parke ze starsza córką:p
W pracy usłyszałam że miałam miec trojaczki żeby przebić kolegę któremu w styczniu urodzily się blizniaczki;) moje beda trzecie na firmie:D a wyżej poprzeczki nikt nie podniósł ;)
 
Czesc dziewczyny :)

Ja juz zyje, szew zalozony, lekarz mowi, ze nie bylo juz prawie na co zakladac tego szwu. Boli mnie brzuch, wlasciwie ciagnie, ale jestem w domu :) powiedzialam, ze w szpitalu to ja sie dopiero pokaze w 37 tygodniu :)

Zmienilismy zdanie co do wozka (ku naszemu zaskoczeniu) wybralismy Bebetto :)



 
Czesc dziewczyny :)

Ja juz zyje, szew zalozony, lekarz mowi, ze nie bylo juz prawie na co zakladac tego szwu. Boli mnie brzuch, wlasciwie ciagnie, ale jestem w domu :) powiedzialam, ze w szpitalu to ja sie dopiero pokaze w 37 tygodniu :)

Zmienilismy zdanie co do wozka (ku naszemu zaskoczeniu) wybralismy Bebetto :)



Kochana super wiadomość ! Ważne ze udało się ten szef założyć niech się trzyma jak najdłużej:)
Kobieta jest silna i nawet nie mamy pojęcia ile potrafimy znieść..
Super ze jesteś już w domu
 
reklama
Do góry