reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Ale super rosna:) szpitalne jedzenie im sluzy [emoji23]
Ja kolejne usg mam 13.06 zobaczyny ile im przybedzie:)
A w którym tc masz planowane cc? ☺
I mam takie ogólne pytanie czy miewacie takie bóle jak na okres? Mi doktor powiedziała ż to normalne bo wszystko się powiększa. Ale czy tylko tak mówi czy coś się niedobrego dzieje.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Ja jestem w 30t0d i mam nadzieje ze na następnej wizycie będę już coś ustalać z moja gin. Chociaż nie ukrywam ze bardzo chciałabym rodzic naturalnie, o ile maluchy się ładnie obrócą.
 
witam wszystkie blizniakowe Mamuśki! też jeszcze niedawno byłam jedną z Was w dwupaku A teraz cieszę się z moich dwóch cudownych Coreczek ;) jako stara bywalczynk forum pozwoliłam sobie napisać tu bezpośrednio - może któraś z Was nie ma jeszcze sterylizator do butelek i skoczków? rzecz uwierzcie mi niezbędną przy Blizniakach A tak się złożyło że my dostaliśmy jeden A drugi mieliśmy już kupiony więc chętnie sprzedam nowy zaplombowany jeszcze marki Chicco 2w1 - zapraszam po szczegóły na priv :) wysypiajcie się puki macie możliwość i powodzenia! piekne chwile przed Wami ;)
 
reklama
Do góry