reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

reklama
To jest tez moja pierwsza ciąża ☺ też czasami mam obawy jak damy sobie radę bo wiadomo jesteśmy zieloni w temacie dzieci. Teraz najważniejsze jest żeby odnosić je do gexouecznego terminu i żeby były zdrowe ☺
 
Hej W którym tygodniu poczulyscie pierwsze ruchy dzieciaczkow?
Jednego w 14, drugiego w 16, starszego synka też w 16, wiec moze akurat taka moja natura, że szybko ;)
Cześć! Jestem w 8 tygodniu ciąży bliźniaczej. Chciałam się przywitać. Jestem przerażona :o
Gratulacje! Przezywalam to samo co Ty, przerazenie i niedowierzanie. Wydaje sie ze bylo to wczoraj.
Czas leci bardzo szybko, chociaz w ciazy wydaje się ze stoi w miejscu. Zycze Ci dobrego samopoczucia i spokojnego przebiegu ciazy.
 
Bez różnicy czy to Wasze pierwsze, czy kolejne dzieci, na początku bedzie ciezko. Czasem mega ciezko, szczególnie jak NIGDY po nocy nie będziecie sie czuly wyspane, ale jest fajnie, wesolo, a jak zaczynaja sie przemieszczac, to dopiero wyzwanie ;)
W ostatnim czasie widze coraz wiecej blizniat , a moze tylko bardziej zwracam uwagę. W kazdym razie nas (mam twinsow) jest duzo i dajemy rade, dacie rade i Wy! Niech Wam sie rodza duze i zdrowe bobasy :)
 
Bez różnicy czy to Wasze pierwsze, czy kolejne dzieci, na początku bedzie ciezko. Czasem mega ciezko, szczególnie jak NIGDY po nocy nie będziecie sie czuly wyspane, ale jest fajnie, wesolo, a jak zaczynaja sie przemieszczac, to dopiero wyzwanie ;)
W ostatnim czasie widze coraz wiecej blizniat , a moze tylko bardziej zwracam uwagę. W kazdym razie nas (mam twinsow) jest duzo i dajemy rade, dacie rade i Wy! Niech Wam sie rodza duze i zdrowe bobasy :)
A w którym tygodniu urodziłaś swoje bliźniaki? :)
 
Ja jestem w 13 tc ( mam 40l) mam tylko jedno marzenie aby dzieci byly zdrowe, reszta jakos sie ulozy
Mam juz synka ktory we wrzesniu idzie do przedszkola, straszny z niego balaganiaz, chyba za tatusiem ale tak to nie moge na niego nazekac, spi ladnie, z jedzeniem nie ma problemu czasem sam potrafi sie bawic nawet 30 minut wiec jak ta dwojka bedzie podobna bedzie ekstra - wyspie sie po ich 18 :)
 
Ja jestem w 13 tc ( mam 40l) mam tylko jedno marzenie aby dzieci byly zdrowe, reszta jakos sie ulozy
Mam juz synka ktory we wrzesniu idzie do przedszkola, straszny z niego balaganiaz, chyba za tatusiem ale tak to nie moge na niego nazekac, spi ladnie, z jedzeniem nie ma problemu czasem sam potrafi sie bawic nawet 30 minut wiec jak ta dwojka bedzie podobna bedzie ekstra - wyspie sie po ich 18 :)
Albo jak pojada na kolonie
 
reklama
:)
ja jestem z tych osob ktore wyjezdzaja z dziecmi na wakacje, moze to dlatego ze sama nigdy nakoloniach nie bylam- bo pochodze z nadmorza wiec gdzie mialabym jechac jak cale wakacje i tak spedzalam na piasku. Zawsze z rodzicami zwiedzalam kraj we wrzesniu i maju i to teraz z synem stosujemy
Ma juz za soba dwukrotne wyjazdy w gory i na mazury w tym roku tez plan, ale zobaczymy jak wyjdzie
 
Do góry