reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Hej milka ja mam bliźniaki z 29+5 i dają radę :) także bądź dobrej myśli. Nie mają wcześniaczych dolegliwości (odpukać!), to znaczy wymagają rehabilitacji - ale lekarz gani mnie jak tak mówię, on to nazywa stymulacją - bo to nic tak strasznego jak się na pierwszy rzut oka wydaje.Nie będe ukrywać, że kombinacja bliźniaki-wcześniaki to trudna kombinacja ale myślę, że kwestia czasu a będziemy się cieszyć wspaniałymi dzieciakami.
 
reklama
Milka, dobrze, ze masz takiego zaufanego lekarza. Jesli ufasz, ze jestes w najlepszych rekach to pewnie, tak jest. Trzymam kciuki, zeb cię jeszcze potrzymali w trojpaku i zeby po rozwiazaniu wszystko bylo ok.
 
Ja mam chyba spadek hormonów bo mogłabym płakać bez końca... Nigdy więcej cesarki! Juz 4doba a ja dalej sie nie wyprostowalam i jeszcze mnie szczypie blizna, a dokładniej jej prawa część.
Dzieci... juz wyszły z zoltaczki, niestety ciągle mają zalegania pokarmowe przez co nie bardzo przybierają na wadze. Byli na usg główki i serduszka i wyszło dobrze. Szpital jednak potrafi zniszczyć psychicznie... wiem, że będzie wszystko dobrze po powrocie do domu, jednak to czekanie jest okropne :(
Jedyne z czego się teraz cieszę to to, ze mam coraz więcej pokarmu i już za kilka dni będą dostawać tylko moje mleczko :)
 
Ojej, a kiedy planują Was wypuścić? Współczuję tych doznań po cesarce, tego się właśnie obawiam, bo różnie dziewczyny reagują... ale to świetnie, że masz pokarm i że badania dobrze wychodzą! Trzymajcie się!
 
Ech, Milka, ja wiem, że to łatwo powiedzieć, ale nie czytaj tyle w Internecie... fakt są tak też pozytywne historie, ale od tych gorszych można się nieźle nakręcić, a każdy przypadek jest trochę inny. Tylko chciałam Ci polecić coś takiego jak Niezbędnik rodzica wczesniaka - można to zamówić za darmo tu:https://mobile.facebook.com/wczesniak/?locale2=pl_PL&_rdr
Jest wydany przez Fundację Wcześniak Rodzice rodzicom, oni mają też swoją stronę internetową. Czasem są na oddziałach szpitalnych te poradniki.
 
Warunki jakie musimy spełnić to 36 tydzień, czyli za tydzień w sobotę i waga 2100. Jak na razie niestety nie przybierają więc zobaczymy jak to będzie.
 
Hej dziewczny,ja w czwartek bylam juz po cesarce.Dziewczny malutkie sa po 2700 i 2500maja po 46 cmm
Zeit man gorzej duza utrata krwi w trakcie i po Cc doprowadzila do drgawek spadku cisnienia,stwierdzili dzis jeszcze plyn w macicy czy krwiak i byc moze czeka nie powtorna operacja.
Narazie Bruch Mimo srodkow przeciwbulowych straszie boli do tego nie möge wstac i man potworne gazy i zatwardzenia,z tego wszystkiego möge tylko przez patrzenie chwilke nacieszyc sie dziewczynkami bo mi je zabieraja.
Milego weekendu dziewczyny.
 
O matko, biedaku... obyś jak najszybciej doszła do siebie! A dziewczynki wcale nie takie bardzo małe, dobrze, że są w dobrej kondycji!
 
reklama
marluna Super, że już po. Obyś jak najszybciej doszła do zdrowia i mogła się nacieszyć swoimi pociechami. A malutkie, tak jak napisała julla502 - wcale nie takie malutkie. :)
 
Do góry