reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Dlatego też trudno było mi podjąć decyzję tu zostać w tym szpitalu czy przenosić się do innego....
Nie powiem na wizycje trzeba się napocic żeby się cis dowiedzieć, ale jak mąż chodzi do niego to wszystko tłumaczy i mowi....
 
reklama
U mnie pessar byl od 27 tygodnia. Wytrzymał do 33+2 bo od 31 zaczęły się skurcze więc na końcu i tak mialam 4cm rozwrcia. Co mial zrobic to zrobił, bez niego być może urodzilabym jeszcze szybciej.
 
Co do lekarzy to wiedziałam zawsze co jest kiedy robione, kiedy mam oczekiwać na wyniki i kiedy spodziewać się wyjścia ale to pewnie dlatego, że mój ginekolog jest ordynatorem w szpitalu.
 
Mialam dzis usg dzieciak urosly 1350 i 850 wszystko ok

Dziewczyny trzymac kciuki jutro mam ciecie musi byc dobrze i bedzie...!!!! :) jak juz sie ogarne i dojde do siebie, odezwe sie.... :)
 
Hej dziewczyny. Byłam dziś u lekarza i o dziwo moja szyjka z 29mm na 40 skoczyła (32tydz) też tak mieliście?
Dzieci mają po 2 kg i różnica wagi 7%. Poród sn odpada. Jeden jest źle ułożony. Czekam na wyznaczenie terminu cc.

Napisane na E5603 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Milka również trzymam kciuki! Musi być dobrze.

k8sad Dziwne z tą szyjką, ale przynajmniej dobrze że się nie skraca. A z cc to już pewne? Jest jeszcze szansa, że dziecko się właściwie obróci? W którym tygodniu będą planować u Ciebie cc?
Mi lekarz cały czas mówi, że dzieciaki pływają w brzuchu i co chwile zmieniają pozycje, ale jakoś nie chce mi się w to wierzyć bo co ich podglądamy to ciągle tak samo: jedno główką w dół, drugie do góry. Osobiście wolałabym sn, ale coś czuję że dzieci nie zostawią wyboru i będzie cc.
 
Do góry