reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża bliźniacza

Witam wszystkie kochane ciocie, które dodawały nam otuchy. O 10:13 I 10:16 przywitała na świecie swoje maluszki. Antoś 2800 g 46 cm i Zosia 2200 g i 44 cm. Oboje po 10 pkt. Oddychając sami bez żadnych problemów. Zrobiliśmy cesarke w ostatniej chwili podobno bo blizna pękała. Zosia już z nami na sali a Antoś ma za wysokie ciśnienie więc zostaje jeszcze na noc pod obserwacją. Nie dociera do mnie to wszystko po tempie w jakim się to działo. Jestem szczęśliwa choć obolała i bardzo zmeczona. Ściągamy siarę w miarę regularnie co 3 godz i wychodzi nam 4 ml, wiec chyba całkiem nieźle.
Będę starała się regularnie do Was zaglądać, a za chwilę spróbuje wysłać zdjęcie.
Dziękuję jeszcze raz za wsparcie dziewczynki i trzymam kciuki za Was wszystkie, czekając na wieści :)
Liczę że będziemy nadal utrzymywały kontakty.

Zobacz załącznik 831343
Ojeju @Necia0 jaki szok :D Gratuluję z całego serca. Śliczne masz dzieci i silne, zdrowe :) Odpoczywaj kochana i dochodź szybko do siebie. Życzę dużo siły i radości :)
 
reklama
Witam wszystkie kochane ciocie, które dodawały nam otuchy. O 10:13 I 10:16 przywitała na świecie swoje maluszki. Antoś 2800 g 46 cm i Zosia 2200 g i 44 cm. Oboje po 10 pkt. Oddychając sami bez żadnych problemów. Zrobiliśmy cesarke w ostatniej chwili podobno bo blizna pękała. Zosia już z nami na sali a Antoś ma za wysokie ciśnienie więc zostaje jeszcze na noc pod obserwacją. Nie dociera do mnie to wszystko po tempie w jakim się to działo. Jestem szczęśliwa choć obolała i bardzo zmeczona. Ściągamy siarę w miarę regularnie co 3 godz i wychodzi nam 4 ml, wiec chyba całkiem nieźle.
Będę starała się regularnie do Was zaglądać, a za chwilę spróbuje wysłać zdjęcie.
Dziękuję jeszcze raz za wsparcie dziewczynki i trzymam kciuki za Was wszystkie, czekając na wieści :)
Liczę że będziemy nadal utrzymywały kontakty.

Zobacz załącznik 831343
Ojej jakie słodkie [emoji7] dużo zdrówka i siły dla Was! Jak te dzieciaczki się pomieścily w tym Twoim malutkim brzuszku? [emoji4]

Napisane na VTR-L29 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Właśnie lekarze byli w szoku jak to możliwe bo usg wskazywało znacznie mnie w naszym przypadku. Sama nie wiem jak to możliwe że nosiła 5 kg szczęścia :)
Serdeczne gratulacje mamusiu! Super,ze dzieciaczki zdrowe i waga ladna i wszystko ok!

@Shamel a Ty teraz musisz w szpitalu lezec czy poziom wod bedzie oceniany na wizytach? Trzymam kciuki,nie znam sie na tym ale ta opcja wydaje sie bezpieczniejsza niz laserowe dzielenie lozyska

U mnie kolejne KTG i skurcze sa ale bylo ich mniej niz rano. Wg poloznej mam szanse dotrwac do piatku. I pomyslec,ze najpozniej za 3dni tez bede tulic swoje maluchy jakos to do mnie nie dociera
 
Necia ogromnie gratuluję! I też pierwsze co pomyślałam, to jak dzieciaczki zmieściły się w Twoim malutkim brzuszku:) ciesze się bardzo, że wszystko z nimi w porządku, a od jutra bedziecie już w komplecie :)
 
Serdeczne gratulacje mamusiu! Super,ze dzieciaczki zdrowe i waga ladna i wszystko ok!

@Shamel a Ty teraz musisz w szpitalu lezec czy poziom wod bedzie oceniany na wizytach? Trzymam kciuki,nie znam sie na tym ale ta opcja wydaje sie bezpieczniejsza niz laserowe dzielenie lozyska

U mnie kolejne KTG i skurcze sa ale bylo ich mniej niz rano. Wg poloznej mam szanse dotrwac do piatku. I pomyslec,ze najpozniej za 3dni tez bede tulic swoje maluchy jakos to do mnie nie dociera
Bede musiała być w szpitalu juz do rozwiazania, czyli jak najdłużej...moze 2,3 albo i wiwxej tygodni.
 
@Necia0 nie zdążyłam napisać wcześniej, ale po tym poście o skurczach wiedziałam, że już rodzisz. Gratulacje. Fajnie, że dzieci zdrowe. Dodałeś mi otuchy.
Dzisiaj rano miałam mierzone dzieci. Wyszło u chłopczyka 2500, ale u dziewczynki z małowodziem 2000g. Ma podobno mniejsze łożysko. Skoro wszystko jasne chciałam wydebic wypis do domu, ale się nie zgodzili. Później przy kolejnym obchodzie, powiedzieli że nie mogą ryzykować ze względu na Hanię i za tydzień CC. Strasznie się przejęłam, bo 2000g to waga piórkowa. Ale jeszcze trochę przytyje. Bałam się, że będę miała duże problemy, ale skoro u Neci dobrze, to jest nadzieja dla mnie ;)
Dzisiaj też miałam skurcze jak robili mi KTG. Hania miała czkawkę, Wiktor kopał i podobno to dla tego. Skurcze miałam do 200. Teraz też czuję, że mam i dostałam nospe. Chociaż z rana byłam oburzona, że mi dają i nie chciałam połknąć. Ale wczoraj też miałam taki wykres tylko nie wiedziałam co to znaczy.
@Shamel trzymam kciuki, żebyś wytrwała jak najdłużej dla dobra maluszków. Masz ty biedna przeboje.
Wczoraj mi mówili, że mam leżeć do Bożego Narodzenia, a teraz dają mi tydzień.
 
reklama
@ariska zaginęła w akcji. Wstaw zdjęcia jak dojdziesz do siebie kochana.
A może to po sterydach te skurcze, bo dzisiaj mi też ciężko po zastrzyku i już drugi dostałam i nospe mi podają. Podejrzane to wszystko.
 
Do góry