reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża brak serduszka

olka1981

Zaangażowana w BB
Dołączył(a)
10 Czerwiec 2016
Postów
100
witajcie jestem w ciazy od jakiegos czasu badam beta hcg na poczatku roslo super potem przestalo przyrstac 66% w ciagu 48h ale rosnie. W tantym tyg bylam u ginekologa i potwierdzil ciaze aczkolwiek zarodek byl bardzo maly bo okolo 2,3mm bylo wtedy widac bijaca plamke lekarz okreslil to jak serce . kazal przyjsc mi dzis czyli za 7 dni. no itak dzis bylam zrobilam beta hcg jest ponad >10,000 zarodek podrosl do ponad 5 mm natomiast nie widac serca. lekarz twierdzi ze nic z tego nie bedzie bo pecherzyk ciazowy jest zbyt maly no i nie a serduszka. okreslil ciaze na 6 tyg 2 dni. dodam ze jestem po jednej ciazy donoszonej i trzech poronieniach :9. mialam cykl w ktorym zaszlam teraz stymulowany clo i owulacje dosc pozno bo okolo 25- 26 maja miesiaczke mialam 5 maja. wiec kupe czasu temu. przyjmuje luteine i clexane. dzis lekarz kazal mi wszytko odstawic i czekac na samoistne poronienie?? Co Wy o tym sadzicie bo ja nie ma pojecia co otym wszytskim myslec co robic jak postepowac . Mam kołomyje w głowie :(;(. niby ufam mojemu lekarzowi ale czy do konca?
 
reklama
U mnie serduszko widać było dopiero w 8 tc bo owulacja była późno ok 26dc i tak naprawdę ciąża jest o 12 dni młodsza niż wynikałoby x okresu. Wiec ja bym chyba poetorzyla jeszcze raz betę albo poszła za tydzień jeszcze raz na usg.

Napisane na GT-I9305 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale po co betę powtarzać skoro lab i tak powyżej 10tys nie określa.
Ja bym nadziei nie traciła. Wylądowałam z krwawieniem w szpitalu w 7tc. Przełom 7/8tc zrobili mi przy wypisie USG i powiedzieli, że nie widać serduszka a zarodek jest za mały jak na ten wiek ciąży. Po wyjściu ze szpitala ta sama sytuacja, co u Ciebie - poszłam do lab i na wyniku mam, że >10tys... W szpitalu miałam coś ok 8-9tys. Miałam się zgłosić tydzień później do swojego lekarza na kontrolę i na nic się nie nastawiać. Dziś ten za mały zarodek ma ponad 5 lat.
Mam nadzieję, że Twoja historia również będzie miała szczęśliwy finał!
 
Ja w 6t i 2d miałam zarodek 3,7 mm i bijące serduszko. Tydzień później zarodek miał już 1 cm i pięknie bijące serduszko. Niestety na przełomie 8/9 tygodnia ciąża mi obumarła. Beta się nie sugeruj bo im ciąża starsza tym przyrost wolniejszy. I za tydzień na Twoim miejscu poszła na wszelki wypadek do innego lekarza.
 
reklama
Do góry