reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po 40

reklama
Wiecie co dziewczyny ??? Każda z nas widzę dała sobie podobny termin zajścia i wiecie co myśle ze ciąża nas miło zaskoczy :) tak jakoś czuje... ten rok jest ciężki bynajmniej dla mnie i nie ukrywam ze czekam aż dobiegnie ku końcowi :) do tego czekam aż noga moja dojdzie do sprawności tak na 100% co mnie cieszy to ze opuchlizna się zmniejsza jednak staw skokowy jest jeszcze sztywny obym to rozruszała.
Będzie dobrze mówię wam :)
 
Wiecie co dziewczyny ??? Każda z nas widzę dała sobie podobny termin zajścia i wiecie co myśle ze ciąża nas miło zaskoczy :) tak jakoś czuje... ten rok jest ciężki bynajmniej dla mnie i nie ukrywam ze czekam aż dobiegnie ku końcowi :) do tego czekam aż noga moja dojdzie do sprawności tak na 100% co mnie cieszy to ze opuchlizna się zmniejsza jednak staw skokowy jest jeszcze sztywny obym to rozruszała.
Będzie dobrze mówię wam :)
mam nadzieje ze masz racje
ten rok to byl hardcore :( ale tak naprawde wszystko zaczelo sie w polowie zeszlego roku :( serio czegokolwiek sie nie tknelam to mi nie wychodzilo :( mam nadzieje ze nastepny bedzie duuzo lepszy :(
 
Chyba od 24dc wychodzi wiarygodny wynik poczekaj pare dni.
Lecz 25dc wychodzi w poniedziałek tj 07.10 a ja jestem na duphastonie bo mam bardzo niski progesteron i nie moge go przerwać bo jeśli bedzie ciaża to poronie ...
Natomiast okres mam mieć 10.10 wiec jakbym robiła w poniedzialek bym musiala wciaz brac duphaston nie zaszkodzi mi brac go tak dlugo i jak potem mi on wstrzymie okres?
 
Lecz 25dc wychodzi w poniedziałek tj 07.10 a ja jestem na duphastonie bo mam bardzo niski progesteron i nie moge go przerwać bo jeśli bedzie ciaża to poronie ...
Natomiast okres mam mieć 10.10 wiec jakbym robiła w poniedzialek bym musiala wciaz brac duphaston nie zaszkodzi mi brac go tak dlugo i jak potem mi on wstrzymie okres?
Lecz 25dc wychodzi w poniedziałek tj 07.10 a ja jestem na duphastonie bo mam bardzo niski progesteron i nie moge go przerwać bo jeśli bedzie ciaża to poronie ...
Natomiast okres mam mieć 10.10 wiec jakbym robiła w poniedzialek bym musiala wciaz brac duphaston nie zaszkodzi mi brac go tak dlugo i jak potem mi on wstrzymie okres?
Nie duphaston to progesteron nie zaszkodzi w niczym i okresu nie wstrzyma jak okres będzie miał być to będzie ... przerabiałam to.
 
reklama
Nie duphaston to progesteron nie zaszkodzi w niczym i okresu nie wstrzyma jak okres będzie miał być to będzie ... przerabiałam to.


U mnie beta
<0.100 mIU/ml
Wiec prawdopodobnie ciąży brak .. :( no coż szkoda .Wiec duphaston przerwać i czekac rozumiem na okres czy dla pewnosci walnac test sikany>?Najdziwniejsze bo zwykle przed okresem mialam plamienia a teraz nic czysto a za 3dni ma byc okres
 
Do góry