reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża po hsg

ale fajna paczka dla tatusia :)

Gratuluje :)

U mnie też @ tuż tuż... plamienie od 2 dni a wczoraj ostatnia dawka Luteiny. ;) Z rana wizytka w klinice...
Dziękuję [emoji4] [emoji7]

Oo to pisz co tam na wizycie w klinice powiedzieli [emoji4][emoji4]
Trzymam kciuki , zeby @ nie przyszla [emoji110][emoji110]
 
reklama
Dziękuję [emoji4] [emoji7]

Oo to pisz co tam na wizycie w klinice powiedzieli [emoji4][emoji4]
Trzymam kciuki , zeby @ nie przyszla [emoji110][emoji110]

Men dostał nasienie do zrobienia
Ja ful badań z krwi - masa tego cała strona a4. Generalnie wenetyczne, przeciwciała przeciwko wirusom na różczkę czy toxo czy chlamydie, jakieś markery stanu zapalnego, wiadomo hormony, witamina D,... sporo tego. No i 2 badania genetyczne na krzepliwość i jedno na MTHFR.

Dobrze, że to wszystko na NFZ :D
 
Men dostał nasienie do zrobienia
Ja ful badań z krwi - masa tego cała strona a4. Generalnie wenetyczne, przeciwciała przeciwko wirusom na różczkę czy toxo czy chlamydie, jakieś markery stanu zapalnego, wiadomo hormony, witamina D,... sporo tego. No i 2 badania genetyczne na krzepliwość i jedno na MTHFR.

Dobrze, że to wszystko na NFZ :D
Ooo jak na NFZ to super bo prywatnie pewnie kupa kasy by wyszła [emoji51]
A to prywatna klinika? Dają skierowania na takie badania?
 
Ooo jak na NFZ to super bo prywatnie pewnie kupa kasy by wyszła [emoji51]
A to prywatna klinika? Dają skierowania na takie badania?

Do końca roku jest program taki w szpitalu sponsorowany przez Łódzki Urząd Wojewódzki i każda para może się zgłaszać i robić w ramach NFZ badania. Czekaliśmy ze 2 miesiące no i teraz dostaliśmy to skierowanie dla mnie, dla partnera.

To szpital publiczny, wiadomo prywatnie też przyjmują :D
 
Do końca roku jest program taki w szpitalu sponsorowany przez Łódzki Urząd Wojewódzki i każda para może się zgłaszać i robić w ramach NFZ badania. Czekaliśmy ze 2 miesiące no i teraz dostaliśmy to skierowanie dla mnie, dla partnera.

To szpital publiczny, wiadomo prywatnie też przyjmują :D
Ooo no to extra, że się załapaliście na taki program [emoji4] trzymam kciuki teraz za dobre wyniki i żeby była ciąża [emoji110][emoji110][emoji8]
 
Jest tu ktoś? Potrzebuję Waszej porady 😊 piszecie tutaj że po badaniu drożności jajowodów w krótkim czasie zaszlyscie w ciążę. Super, gratuluję Wam. Tez będę mieć to badanie ale ja żyłam w przekonaniu że to diagnostyczne badanie w celu oceny narządów rodnych. Jak może kontrast pomóc zajść w ciążę lub uregulować cykle? Wyprowadzcie mnie z błędu bo może się mylę😁 i bardzo proszę Was o odpowiedź! 😍
 
Cześć dziewczyny jestem pierwszy cykl po hsg. Jestem ciekawa czy są tu dziewczyny którym pomogło to zajść w ciążę lub są właśnie w trakcie starania. Ja jestem chyba 8 dni po owulacji także czekam na nie nadejście @
Czesc! Ja tez jestem dokladnie 8 dni po owu i mialam hcg w tym cyklu. Staram sie nie nakrecac i nie dawac sobie zbytnio nadziei (endometrioza i policystyczne jajniki + zaburzenia tarczycy 😕) ale wszyscy lekarzei znajomi mi mowia ze duzo dziewczyn zachodzi w cyklu po hcg.. Trzymam za Ciebie kciuki! :)
 
Czesc! Ja tez jestem dokladnie 8 dni po owu i mialam hcg w tym cyklu. Staram sie nie nakrecac i nie dawac sobie zbytnio nadziei (endometrioza i policystyczne jajniki + zaburzenia tarczycy 😕) ale wszyscy lekarzei znajomi mi mowia ze duzo dziewczyn zachodzi w cyklu po hcg.. Trzymam za Ciebie kciuki! :)
Mi się nie udało do tej pory ale za Ciebie trzymam kciuki:)
 
Jest tu ktoś? Potrzebuję Waszej porady [emoji4] piszecie tutaj że po badaniu drożności jajowodów w krótkim czasie zaszlyscie w ciążę. Super, gratuluję Wam. Tez będę mieć to badanie ale ja żyłam w przekonaniu że to diagnostyczne badanie w celu oceny narządów rodnych. Jak może kontrast pomóc zajść w ciążę lub uregulować cykle? Wyprowadzcie mnie z błędu bo może się mylę[emoji16] i bardzo proszę Was o odpowiedź! [emoji7]
To nie kontrast pomaga w zajściu w ciąże tylko sam fakt, że trochę rozszerza jajowody i pierwsze 3 miesiące są decydujące, tak mi lekarz powiedział i u nas się udało w kolejnym cyklu po HSG [emoji3526]
Tobie też tego życzę nawet i w tym cyklu [emoji846] bo ja w cyklu HSG miałam pozno robione i mnie wszystko tam bolało, wiec cykl z HSG odpuściłam [emoji6]
 
reklama
Czesc! Ja tez jestem dokladnie 8 dni po owu i mialam hcg w tym cyklu. Staram sie nie nakrecac i nie dawac sobie zbytnio nadziei (endometrioza i policystyczne jajniki + zaburzenia tarczycy [emoji53]) ale wszyscy lekarzei znajomi mi mowia ze duzo dziewczyn zachodzi w cyklu po hcg.. Trzymam za Ciebie kciuki! :)
To za Ciebie również trzymam kciuki [emoji110][emoji110] mam nadzieję, ze się uda mimo tych dodatkowych chorób, które przeszkadzają w zajściu w ciąże... [emoji6] Może właśnie HSG to jest to co Wam pomoże [emoji4]
 
Do góry