reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Klaczku, czytalam Twoja sytuacje i wyniki, wierzę bardzo, że w środę i Ty się uspokoisz i będziesz mieć piękny prezent na urodziny!
 
hej dziewczynki:)
jestem!!!
po mile spedzonym weekendzie, wypoczęta zabieram się jutro albo jeszcze dzis w nocy za męza mego:))))
W koncu po dlugich 4miesiącach czekania!!!!!!!!!!!!
aaaaaaaaale sie sie cieszę 3majcie kciuki aby się udało w pierwszym cyklu!!!
ps: mam pytanko czy to prawda ze najlepiej podczas staranek kochac się co 2 dni
???
buziaki dziewczynki:***
 
Ja bete wyliczalam na tej podstawie, ze co 2 dni ma byc plus minus 2 razy wieksza. Takze ta, co sobie na dzis wyliczylam miala miec ok 13 056, a jest te 14 659, wiec dobrze przyrasta..
Ciekawe na ile mnie to uspokoi, postaram sie wytrzymac do czwartku do rana, kiedy mam wizyte w szpitalu u mojej gin.
 
reklama
Dziewczyny, jak mi sie uda wreszcie zniesc jajko i zajsc w ciaze i przyjdzie mi do glowy choc raz polezc i zbadac bete bez wyraznego przykazania lekarza, blagam, powiescie mnie za kare do gory nogami.
 
Do góry