reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@zosiak i po wizycie wracasz do starań czy na razie przerwa ? :) fajnie ,że się odezwałaś :) ja brałam i biorę metyle B6 B12 Folian do tego czasami wit D+magnez+K i od tygodnia biorę acard bo dziewczyny mówią ,że pomaga w zagnieżdzeniu bo lepszy przepływ krwi jest
@witch84 hm no ciekawe może mi coś powie na ten temat :) powodzenia z dietą , bo wiem ,że to dużo wyrzeczeń kosztuje , ale plusy są takie jak się staje na wagę i widzi róznice to największa nagroda :)
@Katarina91 ja wczoraj robiłam sobie pazurki i od razu inaczej hehe :D To czekamy ne bete w takim razie :) to u mnie ow pojawia się już ok 14-15dc i ciekawa jestem czy lekarz cos jutro wypatrzy co by na nią wskazywało że będzie bo jutro 12dc . 3 maj kciuki 3maj przyda się :)
 
reklama
Nie Roxie ja narazie nie staram sie moj maz wyjezdza za granice i zaczniemy jak przyjedzie. A te metyle gdzie kupujesz jak sie nazywaja? Folian z solgaru? A o acardzie tez to slyszlam. musze sobie liste zrobic co mam brac taka konkretna. napewno bede tez brac omege.
 
@roxie123 ja też jestem cały czas i chyba zostanę tu jako ostatnia. Wy już wszystkie na etapie starań widzę, więc trzymam mocno za was wszystkie kciuki :) i czekam z niecierpliwością na wiadomości o 2 kreseczkach :) u mnie niestety do starań jeszcze długa droga, także czuje ze zostane tutaj sama :p

Przestań ja się nigdzie nie wybieram bardzo dobrze mi tutaj , czuję się nieograniczona i swobodna :) Więc i doczekamy się Twoich 2 kresek :) ja póki co też nie mam pewności czy coś z tego wyjdzie ale nastawienie mam bojowe :) też czekałam trochę bo ostatnio straciłam ciążę 18lutego a już czerwiec ... doczekasz się i Ty na staranka :*
 
@zosiak a na długo wyjezdza ? ;/ współczuję wiem co to znaczy rozłąka bo też jakis czas mój by ł sam za granicą . Metyle zamawiałam na allegro, folian solgaru 400 a reszte zaraz Ci pokaże . Omege też braam chwilowo ale za dużo tego mam i jeszcze omega to nie wiem jakbym to miałą dzielić juz bo rano jeszcze letrox na tarczyce biore . O tym leku nie słyszałam .
@...Margotka9022... o prosze to super ze moze mi coś powiedziec :) dziękuję :*
 
Ostatnia edycja:
@zosiak B12 do ssania jest reszta normalnie
20170601_212804.jpg
 

Załączniki

  • 20170601_212804.jpg
    20170601_212804.jpg
    395,9 KB · Wyświetleń: 319
Roxie dziekuje za rady najpierw zbadam homocysteine i wtedy zastanowie sie nad metylami. Moj maz wyjezdza napewno na pol roku ale widziec bedziemy szybciej niestety ciezko mi z tym ze wyjezdza. Ponoc ten lek ulatwia zajscie w ciaze ale jesli sie ma problemy z zajsciem biore go pod uwage bo nie wiem jak bedzie ostatnio od razu sie udawalo a teraz nie wiadomo.
 
reklama
@roxie123 doktorek jak zajrzy to wszytsko Ci powie,czy jest pecherzyk dominujacy,czy moze juz po owu,wtedy jest plyn w zatoce douglasa,niech zmierzy endometrium[emoji4]
Ja w kinie bylam[emoji4]
@witch84 dziekuje[emoji8]ja w pierwszej ciazy mialam 6t5d i zadodek z [emoji173]️ 8mm [emoji4]
Poprzedni ginowie mierzyli mi pecherzyk pusty a ten jak go wczoraj poprosialam to powiedzial,ze tego sie nie mierzy,moglam mu wyrwac ta maszyne i sama sie obsluzyc[emoji16]
Ps trZymaj dietke ,pilnuje Cie[emoji12]

@Katarina91 ja rano ide na pazury[emoji4]
A potem do Wawy jedziemy do pracy.
Ja odpukac tfu,tfu,tfu nie pla...(nie koncze zeby nie zapeszac[emoji5])
Wizyte mam 22-go a Ty? Jak sie czujesz w ogole?sa jakies zmiany?

@zosiak castangus jest na zbicie prolaktyny,masz z nia problem?lub podejrzewasz?
Zaraz Ci tu liste witaminek stworzymy[emoji5]


Wysłane z iPhone za pomocą Forum BabyBoom
 
Do góry