reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@hona nie przejmuj się aż tak ta homocysteina jedź orzeszki i rób czesciej barszcz czerwony [emoji4]
@Frezja_1 dostałam clo żeby mój cykl się unormowal do 28 dni żeby podrasowac jajeczka i szybciej zajść. Mam go brac od 5-9 dc jakoś tak teraz już jestem po @ wiec czekamy na kolejny cykl [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
@hona nie przejmuj się aż tak ta homocysteina jedź orzeszki i rób czesciej barszcz czerwony [emoji4]
@Frezja_1 dostałam clo żeby mój cykl się unormowal do 28 dni żeby podrasowac jajeczka i szybciej zajść. Mam go brac od 5-9 dc jakoś tak teraz już jestem po @ wiec czekamy na kolejny cykl [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom

Rozumiem. A seksiku nie odpuszczaj, czasem zycie nas zaskakuje.;) dobrze, ze lekarz wie co robic.:-) :)

Dziewczyny jutro jest nowy dzień. Będzie lepszy.:biggrin2:
 
@Frezja_1 Wiesz będziemy uważać xD bo wolę wzmocnic jajeczko jak ma się zaplodnic zeby znowu biochemicznej nie było 2 razy mi lekarz mówił żeby unormować cykl itd [emoji4] ja mu ufam więc posłucham [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Przepraszam za zly humor do meza tez rzadko sie odzywam wypytuje co sie dzieje a mnie dopadl smutek @Frezja_1 dlatego jestem zdania ze nie a wchodzic komus w tylek w takich sytuacjach strasznie mi brakuje mojej mamy bylam z nia bardzo zrzyta:( Dziewczynki wroce do Was jak tylko sie pozbieram teraz jakos nie umiem ostatnio po weselu to samo bylo.
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Przepraszam za zly humor do meza tez rzadko sie odzywam wypytuje co sie dzieje a mnie dopadl smutek @Frezja_1 dlatego jestem zdania ze nie a wchodzic komus wcgodzic w tylek w takich sytuacjach strasznie mi brakuje mojej mamy bylam z nia bardzo zrzyta:( Dziewczynki wroce do Was jak tylko sie pozbieram teraz jakos nie umiem ostatnio po weselu to samo bylo.
Przytulam. Pisz kiedy tylko bedziesz miala potrzebe, badz ochote. Czekamy tu na Ciebie.:biggrin2:
 
@zosiak czesto czlonkowie rodziny nie grzesza taktem. Pamietam jak bylam po porodzie 2tyg i na weselu rodzinnyn bylam, jedna ciotka spytala mnie kiedy rodze... Eh, przykre. Ja to mam zwyczaj od razu pojechac takieh osobie po trampkach. Ciocia jest osoba otyla dlatego w odpowiedzi spytalam jak tam jej dieta :-) olej ich wszystkich

@kari21 co u Ciebie?

@roxie123 ja tez wczoraj bylam. Dostalan skierowanie na usg drog rodnych i piersi. Jestem juz po dwoch miesiaczkach i robimy kontrole. W listopadzie jeszcze toxoplazmoze mam robic. 3mies od pierwszego badania. Bylo negatywne ale nie ze same zera. Tak dla pewnosci. Jeszcze na niektore badania musze go naciagnac
 
Dzień dobry!

U mnie niestety ciąża biochemiczna...

Staram się ogarnąć... ciężko bo ciężko... pół ranka przegapiłam się tępo w okno :/

Rozmawiałam wczoraj z moją gin i mam czekać teraz na miesiączkę (czy to na serio będzie miesiączka?). Jak myślicie przyjdzie sama? W pt mam wizytę i mamy pomyśleć co dalej...

Mimo to zaczęłam się zastanawiać, czy może są jakieś badania, które mogę zrobić już teraz? Mogłaby pójść jeszcze dzisiaj lub jutro do labu i zrobić badania prywatnie.

Jak myślicie od czego teraz zacząć?
 
@gabrika
Pakiet w kierunku trombofilli , przeciwciała wszystkie, toczeń, ANA , tarczycowe wszystkie , wejdź na listę nafoczki tam są wszystkie badania [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry