reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@Oczekujaca123 czuje się normalnie, ale dwa razy już straciłam w 12 tc bez żadnych objawów i dlatego świruje..
dziękuje Ci za słowa pocieszenia:* spróbuje się ogarnąć. Choć sama wiesz, ze łatwo nie jest.. Ty tez się trzymaj, wiem, ze zbliżasz się do tego nieszczęsnego tygodnia. Trzymam za Ciebie mocno kciuki i Twoje dzieciaczki. :)

@Takaja123 chyba tak zrobię, poczekam na mojego M i poproszę go żeby ze mną pojechał.. dziękuje :*
 
reklama
@justyndziuk jesli ja bym tak czuła to ma pewno dla własnego spokoju pojechałam na IP. Wizytę masz dopiero za tydzień a do tego czasu to chyba zwariujesz z nerwów. Ale na pewno wszystko jest dobrze i tylko panikujesz i za to trzymam kciuki :)
 
@justyndziuk na pewno wszystko jest dobrze ale jedz żeby mieć pewność i spokojnie poczekasz do wizyty. Trzymam kciuki i daj znać po ❤️


Dziewczyny mam pytanie w jakich odstępach czasowych bralyscie luteine?
 
@justyndziuk na pewno wszystko jest dobrze ale jedz żeby mieć pewność i spokojnie poczekasz do wizyty. Trzymam kciuki i daj znać po [emoji3590]


Dziewczyny mam pytanie w jakich odstępach czasowych bralyscie luteine?
@Takaja123 nie slyszalam nawet o takich ;p A to w ciąży można? Spróbuje sie poratować burakiem ugotowanym, cukru mi nie wywala więc może coś wymyślę;)

Ja biorę rano i wieczorem czyt. Jak wstanę i jak się okapie ;p to mniej więcej wychodzi 9 i 21 A jak brałam jeszcze popołudniu to brałam jak mi się przypomniało czyli 13-15
Jak mam wizytę u gin i chce wymaz to często biorę po i np wtedy biorę 14 i 22. Więc wiele ci nie pomogłam ;p ale generalnie myślę że tak co te 12h to jest ok.

@justyndziuk zawsze można powiedzieć, że coś się boli i podjechać, ale skoro nic nie dolega to.... wiesz ja wiem.ze może moje myślenie byłoglupie, al jak mnie nic nie bolało (A takich momentów było malo) i myślałam sobie, że a pewnie coś się dzieje... to wtedy bronilam się tym, że nawet jak coś się właśnie stało to i tak mi nie pomoga... I po co mam psuć sobie tydzień szczęścia... no ale to ja... a ja nie jestem normalna ;) choć takie myślenie ppwstrzymywalo mnie właśnie przed jezdzeniem na IP co chwilę.
I wiem co czujesz , bo ja pojechałam na IP z delikatnym plamieniem A okazało się że nie mam szyjki, pęcherz w pochwie i będę rodzić... także no... wiem , że czy są objawy czy ich nie ma różne rzeczy się dzieją. Przytulam mocno, łącze się w stresie z Tobą i jakoś damy radę;*
 
@Takaja123 oczywiście, że testowałam ;p ale biel, a nawet nie biel bo skurczybyka przelalam :D @kb.karola90 daj znać od razu po wizycie.. @Oczekujaca123 , a tam olać wyprawkę, ona ma ci sprawiać ma przyjemność nie stres...co do żelaza o jabłku też słyszalam. Podobno konina (!?) Jest rewelacyjna. A tak to wątróbka, szpinak itp.
 
@Takaja123 oczywiście, że testowałam ;p ale biel, a nawet nie biel bo skurczybyka przelalam :D @kb.karola90 daj znać od razu po wizycie.. @Oczekujaca123 , a tam olać wyprawkę, ona ma ci sprawiać ma przyjemność nie stres...co do żelaza o jabłku też słyszalam. Podobno konina (!?) Jest rewelacyjna. A tak to wątróbka, szpinak itp.
Haha :D

Nie jem mięsa.... [emoji24][emoji24][emoji24][emoji24] no, ale dopytywalam czy anemia może być od.tego i lekarz mi.powiedzial, że nie , bo nie jem już z 3 lata A w pierwszej ciąży nie miałam takiego problemu , więc jest Po prostu anemia bo jest... odetchnelam z ulgą, bo nie dałabym rady zjeść mięsa:(
 
@Takaja123 dopiero 2,3 marca. Ale ja jestem porąbana i już robię testy, które nie mają szans nic pokazać. Ale robię to z dystansem. A ty kiedy, chyba podobnie?
 
Napisałam do mojej gin, ze się martwię i kazała mi przyjechać na kontrole. Cieszę się, ze jest na każde zawołanie chociaż pewnie niedługo będzie miała mnie dość i mojego panikowania. Dam znać po wizycie.
Jesteście nieocenione [emoji173]️ całuje!
 
reklama
Do góry