reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama

Charlotte21

Zaangażowana w BB
Od
31 Styczeń 2019
Miasto
Katowice
Odpowiedzi
0
Dziewczyny jestem załamana. Moje AMH 0,49. Odechciało mi się żyć.
Hej, ja na samym początku całej mojej drogi do szczęścia miałam robione AMH w jednej z klinik i wynik był 1,98. Owszem jest znacznie wyższy od twojego, ale wtedy też mi powiedzieli, że proponują od razu inseminacje (bez chociażby jednego monitoringu cyklu). Dostałam od razu jakieś CLO na owulowanie i nie brałam tego. Poszłam do innej pani doktor i ona powiedziała, że po sprawdzeniu mi cyklu to wynik nijak ma się do stanu fizycznego. Bo owuluje co miesiąc, jest dużo pęcherzyków. Więc głowa do góry. Powtórz badania i idź na monitoring. Niech Cię pooglądają!

Od
17 Wrzesień 2018
Odpowiedzi
0
@Charlotte21 oeparol bierzesz do dnia owulacji jeśli nie wiesz kiedy dokładnie jest to odstawić w zesniej :) ja biorę tak do 14dc bo owulacje zazwyczaj mam po 17dc. Mi lekarz z wejścia powiedział, że odstawiac na czas owulacji i jakby ciąża była broń Boże brać.

Charlotte21

Zaangażowana w BB
Od
31 Styczeń 2019
Miasto
Katowice
Odpowiedzi
0
@Charlotte21 oeparol bierzesz do dnia owulacji jeśli nie wiesz kiedy dokładnie jest to odstawić w zesniej :) ja biorę tak do 14dc bo owulacje zazwyczaj mam po 17dc. Mi lekarz z wejścia powiedział, że odstawiac na czas owulacji i jakby ciąża była broń Boże brać.
@Takaja123 nie miałam pojęcia. To musiało mi zablokować owulacje bo nie miałam żadnych objawów ostatnio! To nie dobrze że mi tego nie powiedziała.... trochę się martwie tym.

reklama

Jivka

Fanka BB :)
Od
23 Lipiec 2018
Odpowiedzi
0
Czy któraś z Was bierze ovarin? Chcę się na to przerzucić bo trochę się wystraszyłam Waszą ostatnią dyskusją o tsh... Nigdy nie miałam problemu z zajsciem, a teraz jednak leci ten 3cs a biorę od grudnia Pregna Start który ma jod... Chyba skoczę sobie na badanie we wt rano

Sambucus Kids

Nowe wątki

reklama

Konkursy i testy

Konkurs

Znajdź chwilę dla siebie – konkurs z Dove na Dzień Kobiet

Zgłoszenia przyjmujemy do 21/03/2019

Konkurs

"Moc uczuć". Walentynkowy konkurs dla przyszłych rodziców

Zgłoszenia przyjmujemy do 04/03/2019

Test

Przetestuj laktator ręczny Akuku