reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
hej kochane melduję że u nas wszystko dobrze w poniedziałek miałam ważne usg na przezierność karkową i wszystko oki maleństwo rozwija się prawidłowo i rośnie jak na drożdżach :biggrin2::biggrin2::-D:-D wiecie dziewczyny coś czuję że będzie drugi synek :tak:;-) najważniejsze aby było zdrowe dla mnie płeć naprawdę nie ma znaczenia :tak: przesyłam wam kochane zdjęcie mego skarbusia z profilu :-D Zobacz załącznik 587098



POZDRAWIAM WAS KOCHANE I CAŁUJĘ WASZE MALEŃSTWA :*:*:*:*:*:*
kobietko mega kciuki za weekend staranek &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
pleni mega buziaki dla ciebie i Zojki :*:*:*:*:**:*:*:*
 
Ostatnia edycja:
Magda- no właśnie tak robimy tylko ciekawe czy mój ślubny dziś będzie miał ochotę bo obiecałam sobie ,że go nie będę zmuszała na siłę , wszystko jest w moim wykresie temperatura dziś spadła zobaczymy co będzie jutro , mam nadzieję ,że się uda bo w terminie następnej @ jest nasza rocznica ślubu :)
Angel- kochana no w końcu się pokazałaś, trzymam mocno kciuki za Was &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
Juchu oj to rzeczywiscie miałaś długi poród. Tak to jest z naszą slużbą zdrowia:| mój szpital też nie zaciekawy tzn położne mało pomocne i empatyczne. Dobrze,że mam gina który się interesuje i że będzie cc. Całuski dla Kamilki.

Angel śliczny Maluszek. Gratuluje Kochana,bardzo się ciesze,że wszystko ok po usg.

Kobietka to ja trzymam kciuki za owocny wekend:)

ja dzisiaj poodkurzałam,pomyłam taras i balkony i jakieś skurcze zaczynają mnie łapać. Wprawdzie co 7-10min,ale licze,że może coś się rozkreci po wysiłku. Trzymajcie kciuki! Jak to znowu straszaki to się załamie:|
 
angel już Ci chciałam dzisiaj priva pisać :-) bo siedzisz cichutko a brzunio rośnie;-) buziaki dla Was, a gin co o płci mówił? :* słodziachny Twój maluszek:tak:

juchu to Cię przeciągnęli.. dobrze, że już po i wszystko ok.

kobietko mega &&&&
 
Ostatnia edycja:
Witam Wszytskich, jestem tu nowa i myslę że dobrze trafilam :-)
Przegladając ten watek widzę że wiekszośc z Was ma podobne historie do mojej... Dlatego mam nadzieje że dobrze się tu wpasuje :happy: Może w skrócie napisze cos o swoich przejściach... no więc do 14 wrzesnia tego roku byłam w ciązy (19tc), jednak juz od 13tc wiedziałam że z moją córcia coś jest nie tak, około 17tc ostatecznie usłyszałam diagnozę :z.Turnera plus wielowadzie... te prawie 7tygodni od USG do rozwiazania były najgorszym etapem pojego zycia... Naszczęscie z badań wynika że choroba Naszej córeczki była tylko i wyłacznie "statystycznym pechem" a my jestesmy zdrowi, tak więc dalismy sobie czas do końca roku żeby dość do siebie psychicznie i fizycznie, a po nowym roku byc może zaczniemy starania o kolejną ciąże, OBY z zupełnie innym zakończeniem niż pierwsza... Mam nadzieje że w razie jakichś pytań bede mogła liczyć na Waszą wiedzę i rady ;-)
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za gratulacje :) Teraz jestem o wiele spokojniejsza :)

ejo Witamy w naszym gronie, z chęcią pomożemy i doradzimy. Bardzo ci współczuję że straciłaś córeczkę. Ale bądź silna i nie załamuj się . Jak bedziecie gotowi psychicznie zacznijcie staranka :) Tym razem musi być dobrze :)
 
Agnieszkaala i jak teraz? rozkręci się po tym sprzątaniu?
baaardzo się cieszę, że mąż przeprosił!!! oby tak mu zostało!!:tak:
a powiedz mi coś o tych straszakach? one bolą? bo ja wczoraj wieczorem w łóżku, chyba "coś" miałam, ale to praktycznie nie boli, w pewenym momencie się zorientowałam, że macica w jakichś tam odstępach czasu chyba się stawia i to trwało tak chyba przez godzinę, ale co to miało być, to ja nie wiem...:sorry2:


Domyślam się, że będziemy za stanem ciąży tęsknić, ale powtarzać sobie wtedy będę, że od listopada 2011 "siedziałam" w tym wszystkim i że skoro Hania jest już zdrowa po drugiej str brzuszka, to mam ten cały strach, niepewność już za sobą...:tak:




Nisiao, jak się masz? co lekarze powiedzieli? odezwij się


Loi, a dlazego wlasnie 22 października? Ja mam termin na 19 stycznia ale cały czas mam przeczucie, ze to bedzie 29 grudnia, nie pytajcie czemu, bo to przecież za wcześnie o 3 tygodnie, ale tak mi się po głowie kolacze.
22 października moja gin ma całodobowy dyżur i bardzo chciałabym z racji tego w tym dniu rodzić, to już będzie 39tc, więc chyba problemu by nie było.:tak:
A 19 stycznia ja mam urodziny:-D




Juchu, toś miała poród pełen emocji, ale tak jak dziewczyny piszą, najważniejsze, że wszystko dobrze się skończyło i jesteście już obie w domku:-)


Kobietka,dajesz, dajesz &&&& ~~~~~~~~:-D:-D:-D:-D




Angel, gratuluję dobrych wyników:tak:


Ejo, witaj, światełko dla Córci
[*] i powodzenia :tak:




ja dziś zaczęłam pakować torbę, czytajcie wyprasowałam koszule do szpitala i położyłam je na łóżku obok szlafroka i wody:baffled::-D:-D mój mąż chyba zaczyna powoli przeżywać, ponieważ wczoraj jak już zasypialiśmy to mnie pytał, co ma robić jeśli poród zacznie się w domu, czy iść po sąsiadkę do Tymona i rozkazał mi mieć z rana już spakowaną torbę:-D ja podobnie jak Agnieszka zabrałam się dziś za jakieś porządki i prasowanie i stwierdziałam, że będę wchodziła po schodach na nasze ... 2 piętro i nic, tylko uda mnie bolały, bo mam ZEEEERROWĄ kondycję, może dziś dokończę pakowanie torby i może wieczornie za seksy się zabiorę:baffled::-D
 
dziękuję dziewczyny :-) pleni tak naprawdę to nie pytałam czy już widzi :baffled: mówił tylko że na tym etapie często można się pomylić co do płci.Ja raczej byłam skupiona na tym żeby z maluszkiem było wszystko dobrze:tak:ale moje przeczucie mówi mi że będzie drugi synuś :-D:-D 07.10 mam następną wizytę to zapytam na pewno :tak:;-) dziękuję kochana za pamięć :*:* co u ciebie i u malutkiej jak się miewacie wszystko oki ??? buziaki :*
 
reklama
Juchu no to stresu i bólu to się nacierpiałas,rzeczywiście dzwna reakcja,dlaczego nie dały tego znieczulenia.....Dobrze ,że malutka urodziła się zdrowa i szybko zapomnisz o tym bólu i nieprzyjemnościach.W sumie to po naturalnym porodzie szybciej się dochodzi do siebie....
obrze,że masz to za sobą i jesteście zdrowe.
Teraz czekamy na następne dziewczyny:)
ejo witam tu na forum,zaglądaj do nas,ile możemy to wesprzemy.Przykro mi,że taki był finał Twojej ciąży,życze dużo siły Wam i mam nadzieje,że nowy rok przyniesie Wam Cud :*

kobietko woow to już ten weekend to kciukasy obowiązkowo&&&&&&&&&&&&&&&i fluidki ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ćos mało ostatnio ich rozdajemy :);-)


Ja po wizytach u lekarza.
Gin mnie zbadał,niepokoja go sąd te skurcze i zrobił mi posiew-wkurza mnie to bo tydzien temu jak bylam z infekcją to mogl mi zrobić .
Tak wiec wyniki za tydzien będą i mam brac nospe 2x dziennie i aspargin jak zawsze 2xdziennie

Czyli może to znaczyć,że coś mi sie przyplatalo i jakiś stan zapalny??tego nie wiadomo wszystko z posiewu wyjdzie,ja mam nadzieję,że ten tydzien nie zaważy bardzo na zdrowiu mojej małej.
Jak ja zobaczyłam na USG,mój skarb,plakać mi się chce że nie daj Boże coś może jej zaszkodzić....tak Ją Kocham...

U lekarza sprawdzila wszystko i przepisala mi antybiotyk w ciazy podobno jedyny jaki można brać....ospamox

No i kupilam sobie tabletki do ssania tantum verde mozna prawda??
Takze za tydzien do gin na wizytę,beda wyniki posiewu no i mam andziej ze skurcze ucichną,że to nie jest spowodowane niczym zlym....
Uklucia mam teraz na dole w macicy i w pachwinach,moze po badaniu ...
 
Ostatnia edycja:
Do góry