reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Hahah Alza jak by Ci sie trafił moj M jako pacjent to poszła bys z torbami :p on na ostatniej wizycie wyrwal podlokietnik z fotela :p :D (ocywoscie musiał za niego zapłacić)
Z córka bylam juz na 1 wizycie i mamy skierowania do ortodonty. Ale widzę ze na 4 zrobila sie jej taka tycia plamka wiec trzeba bedzie iść znowu.mogła bys mi polecić jakaś szczoteczke elektryczna dla 3,5 latki?
 
reklama
Alza,Kat ciesze sie,ze doszlyscie do porozumienia :) Oglaszam uroczyste zawieszenie broni,hurrraaaa :-p

A ja biegam od rana,sprzatam dom,a tych metrow troche jest.Wyslalam meza z mlodym na zakupy,bedziemy mieli gosci,dwoje dzieci,troje doroslych,w tym wujek,ktory wszystko lubi miec na tip top.Zatrzymaja sie u naskilka dni,wiec musze sie przyszykowac.W wolnej chwili bede podczytywac,zycze milego odpoczynku w weekend.8-)
 
O właśnie, od kiedy można elektryczną? Ja sobie bez mojej już życia nie wyobrażam, kocham ją miłością wielką i wreszcie udało mi się męża przekonać, żeby też używał (czytaj: kupiłam mu na urodziny i kazałam używać ;) )
 
Misia widzę, że od rana jesteś nabuzowana energią :D

Dziewczyny, elektryczną można od samego początku :) rozsądek podpowiada, że jak są czwórki, to mycie zębów staje się strasznie długie a szczoteczką elektryczną jest o wiele szybciej. Dziecko nie będzie się tak niecierpliwić i przygotuje się do wizyty u dentysty (podobne wibracje itd.). Co do modelu szczoteczki, to polecam jak zwykle prostotę. Wszystkie szczoteczki z bajerami, myjące bezdotykowo, bakteriobójcze, śpiewające piosenki itd. to tylko chwyt marketingowy, z myciem nie ma nic wspólnego.

Kwiatuszek Twój mąż nie jest znowu takim wyjątkiem... ;) Najbardziej lubię tych facetów fifa rafa 2 metry wzrostu, co to nie oni i mdleją przy badaniu :D
 
My też mamy elektryczną zwykłą ale za jakiś czas będę myślała o sonicznej.
Młody do mycia ma Elmex my Sensodyne ale nie wiem czy nie lepiej bez fluoru kupić, choćby Ziaja.
Dzisiaj ostatni dzień nad morzem. Pogoda fatalna. Teraz wracamy z Kołobrzegu. Oczywiście burza i deszcz.
Ledwo z auta wysiedlismy i od razu powrót.
Dzisiaj mamy 5 rocznicę ślubu. Z tej okazji zafundowalismy sobie kolacje w japońskiej restauracji (sushi tylko grillowane i warzywne ale i tak było pyszne) i nocleg w hotelu.
Nadal mnie piersi bolą i mam mdłości ale jeszcze tydzień do wizyty
 
Witam kochane i zarazem bardzo przepraszam za brak obecnosci .
U nas wszystko w porzadku jesli chodzi o mnie i malenstwo ktore okazuje.sie na.80% chlopczykiem :-)
Pozatym kilka.slow o moim milczeniu otoz spotkala mnie bardzo przykra sytuacja rodzinna ktora nie tylko narazila mnie na duzy stres ale rowniez na wyprowadzke z domu w ktorym mieszkalam(od kiedy zmarl moj tata tocze spory spadkowe z bratem ktory jest taka kanalia u nas w.rodzinie .... :-/ co przezylam to moje na szczescie teraz mam swiety spokoj i od dzis staram.sie odbudowac kontakty z.moimi kolezankami z forum ktore nie.raz sie.martwily z tego co poczytalam a pr zedemna jeszcze wiele postow do nadrobienia.az watpie by to bylo mozliwe wiec po prosze moze o jakies streszczenie ? Czy pojawily sie na.swiecie jakies bobaski
Czy u ktores zabilo juz znow malutkie.serduszko chodzi mi o staraczki i wogole jak zdrowko jaksie czuja przyszle juz mamusie :-) angelstw doczytalam.sie.tak przelotnie ze.chyba.bedzie.dziewuszka bardzo sie ciesze ze i u Was wszystko super :-)
 
No Renata! Nareszcie! Miło Cię znowu widzieć! :) Ostatnio tak nam sypnęło dwoma kreskami na forum, że porodówki będą pękać w szwach za 9 miesięcy :D

Anik pasty bez fluoru nadają się dla piesków, ale nie dla ludzi... Ja wiem, że doktor google odradza i straszy, że fluor to trucizna, ale jednak nie... Liczy się ilość pasty nakładanej na szczoteczkę. Lepiej dać odrobinkę pasty o wysokim stężeniu niż dużo pasty o małym stężeniu albo zupełnie bez fluoru.
 
reklama
Do góry