reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

Ściskam Cie mocno i mam nadzieje ze tym razem sie uda bez rzadnych komplikacji i strachu no ja niestety jak sie okaze ze sie cos ispokoilo to pojde do toalety i mam plamienua przy sikaniu jak tu nie myslec ehh boje sie strasznie z lekarzem rozmawialam i pow8edzial zebym nie panikowala ale soe nie da

Ale plamienia masz cały czas ? wiem ja też panikowałam i wypanikowałam :< dlatego muszisz głowę zająć czymś innym co ma byc to będzie
 
reklama
@daria95 przy konflikcie dają jakiś zastrzyk bo znam parę która miała konflikt i coś im tam dawali ale nie powiem Ci co , w każdym razie przy ciązy grupy krwi obydwojga to podstawa po to też aby wykluczyć konflikt :)
@zosiak to normalne ...jak się raz poroni przy każdej kolejnej ciąży lata się i ciągle patrzy w majtki to juz taki nawyk ze strachu , więc nie dziw się sobie bo teraz czekasz na odpowiedź co dalej i ten tydzień będzie decydujący dla Ciebie ale dasz radę :* staraj się nie myśleć o tym chociaż wiem nie da się tak ale weź książke i przekieruj mysli gdzie indziej :*
@nafoczka o jeju nie znałam wcześniej Twojej historii ...aż ciężko uwierzyć ile trzeba w życiu znieść :< na szczęście wszystko zakończyło się pomyślnie i spełniło się marzenie :)
Roxie no mogłaś nie znać i inne dziewczyny tez bo ja bardziej po macierzynskiemu wątek poronien immunologicznych odwiedzalam. Gdy Ania poprosiła mnie o opiekę nad tym działem to i was zaczęłam podczytywac :) zatem się zadomawiam się :)
 
Roxie no mogłaś nie znać i inne dziewczyny tez bo ja bardziej po macierzynskiemu wątek poronien immunologicznych odwiedzalam. Gdy Ania poprosiła mnie o opiekę nad tym działem to i was zaczęłam podczytywac :) zatem się zadomawiam się :)
...no i fajnie podnosisz nas na duchu :) z reszta gdyby nie ta nasza grupa to ja nie wiem , pewnie nie miałabym się komu wygadać...ciężko szukać zrozumienia u tych co nie przeszli tego samego
 
Hej laski pozdrawiam Was serdecznie; )
Żyjemy już jesteśmy zdrowi.
Wzięłam się za ćwiczenia po tygodniu przerwy.
Ostatnio nie miałam czasu zajrzeć do Was przepraszam za brak obecności obiecuję poprawę; )
 
@daria95 u mnie to samo co u witch, ja - maz +, dostalam immunoglobuline po usunieciu ciazy pozamacicznej. W ciazy z Marcelina mialam badane trzy razy czy sie wytworzyly przeciwciala ale wynik byl negatywny wiec nie bylo problemu a mala ma moja grupe krwi. Moja lekarz mi wyraznie powiedziala ze konflikt nie jest przyczyna poronienia. Sama roznica RH rodzicow nie jest konfliktem. Konflikt jest wtedy gdy organizm matki wytworzy przeciwciala. I w takim wypadku lekarze daja immunoglobuline.
 
Funia tak bardzo mi przykro:sad: miałam nadZieję a wręcz byłam pewna ze uda i ci się ze będZie już dobrze. A tu taki koszmar:frown: bardzo mi przykro, trzymaj się kochana dla następnej fasolki. Uda się w końcu zobaczysz, przytulisz swojego bobasa zobaczysz☺ tule Cię bardzo mocno:tak:
 
Zosaik wg ostatniej miesiaczki 11
Ciaza obumarla w 10
Tak jak ostatnio

Agatush mam nadzieje,ze i dla mnie kiedys wyjdzie slonce [emoji22]
Teraz bede chciala porobic badania gentyczne,ja i Maz
Podejrzewam ,ze pojdziemy z torbami ale moze nam ulzy
Jak wyjde ze szpitala to umawiam sie do genetyka


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Kochana tak bardzo mi przykro :( Tulę bardzo mocno :*
Wierzę, że w końcu się Wam uda :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
My jeszcze w szpitalu. Wyniki wskaźników nerkowych złe. Maluch ma jedną nerkę zupełnie nieprawidłową, będziemy kierowani jeszcze w marcu do szpitala na nefrologię. A więc to nie wodonercze, tak jak myśleliśmy, tylko dużo poważniejsza wada :(
 
Do góry