reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

@agatush a chętna do warzyw czy nie bardzo? [emoji3]
@Frezja_1 ja tez z tych co przerwę mają także głowa do góry ; * robiłaś jeszcze jakieś badania teraz ?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Chetna to ona jest, ale po marchewce brzuszek ja bolał więc odstawilam i dałam dynie. I ona już ładnie wchodzi :-)

Napisane na PRA-LX1 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Jestem w 8 tygodniu i 1 dniu ciąży. Od początku była to ciąża z przejściami - najpierw ginekolog nie widział w ogóle pęcherzyka ciążowego ale za to w macicy był jakiś płyn,później zaczęły się jakieś jednorazowe plamienia bladoróżowe i upławy ciemnożółte. Po niecałym tygodniu było już widać pęcherzyk. Po 2 tygodniach wszystko się skończyło więc doszłam do wniosku że to zapewne ten płyn z macicy się usuwał. Beta HCG bardzo ładnie przyrastała...
We wtorek na wizycie u ginekologa (7 tydzień i 3 dni ciąży) dowiedziałam się, że zarodek jest za mały, pęcherzyk za duży i przede wszystkim, że nie ma tętna... Zarodek miał 4,5 mm co wskazuje na 6 tc a pęcherzyk był kilkakrotnie większy - wg lekarza jego wielkość wskazywała na 10 tc. Lekarz stwierdził, że ciąża obumarła w 6 tc i muszę czekać na poronienie przez 10 dni - gdy zacznę krwawić mam jechać do szpitala. Jeżeli w tym czasie nie zacznę krwawić to będę musiała mieć wywoływane poronienie w szpitalu. W ciągu minionego tygodnia na pewno spadał mi poziom beta HCG gdyż piersi przestały być nadwrażliwe, nie jestem już taka senna i przede wszystkim minęły mdłości (które jeszcze tydzień temu miałam przez cały dzień)... Dzisiaj zaczął mnie boleć kręgosłup na wysokości krzyża ale nie ma żadnych plamień czy bólu brzucha...
Mam już za sobą jedno poronienie w 7 tc jakieś 7 lat temu ale wtedy było mi łatwiej - pęcherzyk ciążowy był pusty więc jakoś łatwiej było mi się z tym pogodzić bo nie było w nim Dzidziusia. Teraz widziałam zarodek i wiem, że umarł więc boli to okrutnie... Mam wprawdzie trójkę dzieci więc ma mi kto dawać pocieszenie... Wiem, że gorzej mają kobiety które tracą swoje jedyne dzieciątko spod serca, te które nie mają dzieci... Boli mnie jednak i tak serce i po głowie tłuką się pytania "dlaczego?", "czemu temu dziecku nie dane jest się urodzić, czemu nie pozna swego starszego rodzeństwa?"... Boję się pobytu w szpitalu i samego zabiegu... Jest mi strasznie ciężko i smutno :(
 
@roxie123 ja to chyba zbadalam to co powinnam. U mnie problem jest gdzieś indziej... stara jestem i tyle. M mial problemy. Oboje bierzemy antybiotyk i po kuracji laparoskopia by sprawdzic droznosc i spróbujemy a czy Bog da to zobaczymy. Trzymam kciuki, za siebie,Ciebie i nas wszystkie.
Napisz prosze jaki koenzym q10 bierzesz. Ja kupilam jakiś pierwszy lepszy i licze ze moze pomoze.
 
@agula26 Czesc Ci..takie sytuacje z za duzym pecherzykiem pojawiaja sie gdy jest wada , zapewne to tylko przypadek, po 2 prawidlowych cyklach proboj znow:* oczywiscie mozna zrobic troche badan zeby byc pewnym ze wszystko ok, a czemu masz jechac do szpitala? Nie mozesz stracic samoistnie i w domu?gratuluje i zazdroszcze trojki maluchow:)ja wlasnie z tych drugich;)
 
Jestem w 8 tygodniu i 1 dniu ciąży. Od początku była to ciąża z przejściami - najpierw ginekolog nie widział w ogóle pęcherzyka ciążowego ale za to w macicy był jakiś płyn,później zaczęły się jakieś jednorazowe plamienia bladoróżowe i upławy ciemnożółte. Po niecałym tygodniu było już widać pęcherzyk. Po 2 tygodniach wszystko się skończyło więc doszłam do wniosku że to zapewne ten płyn z macicy się usuwał. Beta HCG bardzo ładnie przyrastała...
We wtorek na wizycie u ginekologa (7 tydzień i 3 dni ciąży) dowiedziałam się, że zarodek jest za mały, pęcherzyk za duży i przede wszystkim, że nie ma tętna... Zarodek miał 4,5 mm co wskazuje na 6 tc a pęcherzyk był kilkakrotnie większy - wg lekarza jego wielkość wskazywała na 10 tc. Lekarz stwierdził, że ciąża obumarła w 6 tc i muszę czekać na poronienie przez 10 dni - gdy zacznę krwawić mam jechać do szpitala. Jeżeli w tym czasie nie zacznę krwawić to będę musiała mieć wywoływane poronienie w szpitalu. W ciągu minionego tygodnia na pewno spadał mi poziom beta HCG gdyż piersi przestały być nadwrażliwe, nie jestem już taka senna i przede wszystkim minęły mdłości (które jeszcze tydzień temu miałam przez cały dzień)... Dzisiaj zaczął mnie boleć kręgosłup na wysokości krzyża ale nie ma żadnych plamień czy bólu brzucha...
Mam już za sobą jedno poronienie w 7 tc jakieś 7 lat temu ale wtedy było mi łatwiej - pęcherzyk ciążowy był pusty więc jakoś łatwiej było mi się z tym pogodzić bo nie było w nim Dzidziusia. Teraz widziałam zarodek i wiem, że umarł więc boli to okrutnie... Mam wprawdzie trójkę dzieci więc ma mi kto dawać pocieszenie... Wiem, że gorzej mają kobiety które tracą swoje jedyne dzieciątko spod serca, te które nie mają dzieci... Boli mnie jednak i tak serce i po głowie tłuką się pytania "dlaczego?", "czemu temu dziecku nie dane jest się urodzić, czemu nie pozna swego starszego rodzeństwa?"... Boję się pobytu w szpitalu i samego zabiegu... Jest mi strasznie ciężko i smutno :(
Witaj, @agula26. U mnie podobna sytuacja jak u Ciebie. Ciąża zatrzymana w 6tyd5d, poronienie w 11 tyg. Też czwarte dzieciątko [emoji22] przytulam cię mocno. A ile masz lat?

Napisane na G3121 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@agula26 strasznie mi przykro z powodu Twojej straty :( zazdroszcze 3 dzieci :) ja mam jedno i jedną ciążę stacona 4 miesiące temu (ja stacilam kilka dni po tym jak uslyszalam serduszko), juz 2 cykle sie staramy ale nic z tego. Najgorszy jest czas do 1 @ po poronieniu/zabiegu, pozniej zaczyna sie nadzieja. Odczekaj z dwie @ i dalej mozna probowac. Ściskam mocno :*

@Totois30 jak tam? Jakies objawy? Kiedy testujesz?
 
reklama
@gosia100 przykro mi z powodu straty. Strasznie niesprawiedliwe jest zycie. Mimo ze masz dzieci nie powinnas tracic kolejnych. Trzymaj sie

Napisane na SM-A510F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry