reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
@martakratka ja mialam właśnie plany, ze teraz wyjazdy w weekendy na zwiedzanie, w wakacje zmieniam prace, na spokojnie sobie zyjemy i cieszymy sie wiosna i latem, nie wiem co to bedzie, ale musze trzymac to podejscie ze na spokojnie wszystko. :*
 
@ivvonka nawet przyrostu jeszcze nie znam ale mimo wszystko ciesze sie ze zaskoczylo, lekarze zgodni ze nic nie powinnam miec co zagraza (dopiero po 16 tyg wiecej echa serca plodu czy ok), heparyne oby dzis bede miec, ale wczoraj luteinka juz pod jezyk poszla co by wspomoc poprawny rozwoj. Dalej jestem w szoku. Serio
 
@AgaB33 czekamy na bete od niej;) wiec kciuki dziewczyny zaciskamy ;)
@Maggy39 napewno przykro ale czas szybko minie i wrocisz do staran bedzie dobrze zobacz ile dziewcyn zafasolkowalo ;) nawet po najgorszej burzy wstaje slonce;)
 
@zosiak bete zrobilam jako pierwsza ale wynik po 15 ale mam wtedy gina wiec wieczorkiem odbiore chyba ze mi przez tel podadza. Ale ze tyle czekania to zrobilam test;) gratki dla roxie. @Maggy39 znamy te mysli. Powolutku do przodu:)mamy wiosne:*
 
reklama
@Totois30 super, gratuluje. Teraz nie wariuj tylko spinaj posladeczki i czekamy na ciag dalszy

@ martakratka starania odpusc, kochaj sie namietnie z m dla przyjemnosci. Dzidzius bedzie prezentem. Inaczej skrzydelka odleca, a depresja bedzie.

Napisane na HUAWEI CUN-L21 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry