reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
ale mnie dzis głowa boli :-(
dzis mój m idzie na urodziny teściowej, ja nie idę, po co mi kolejne stresy..... puszczam za to wike na 2 h by zobaczyła dziadków..i tak jest mi przykro, że rodzina m mnie tak traktuje, wcale bym nie chciała by dziecko miało z nimi kontakt ale chyba tak postąpić mi nie wolno, w końcu to ich wnusia...i rodzina m
będę siedzieć w domku, wykapie sie, posprzatam... dam radę
Alicja- ja dwa razy byłam u takich ginków, że si zalamałam...
niekompetentne, sarkastyczne wredne baby... poszłam po skierowanie na usg dopochwowe bo wczesniej byłam prywatnie i nie chciałam płacic skoro płace za abonament, zrobiła mi taką łaskę, ze szok... poprosiłam o skierowanie na betaHCG bi sprawdzić czy prawidłowo przyrasta i mnie zbeształa... cóż miałam rację, beta nie przyrastała prawidłowo, jajeczko było ale puste w 8tc ... czasem myślę, że lekarze to straszne konowały, ale wiesz co chyba trafiłam tylko na takie kobiety, teraz chodze do faceta i jestem bardzo zadowolona...niestety kolejki do niego koszmarne...
wczoraj rozmawiałam z kolezanką, już rok staraja się o dzidziusia, najpierw przeszła toxoplazmozę, potem jak już wyzdrowiała w marcu zaczeli sie starac i znowu zachorowała....leki bierze list... ale sie biedna naczeka, co to te moje 3 mies przy jej 12... w listopadzie staramy sie obie, oby skutecznie :-) (choć ja nie daje głowy czy jesli w październiku bedzie ok nie zaczniemy...)
 
reklama
czesc dziewczynki.Wrociłam z małym z nad morza.Udało sie nam wypocząc mimo tego,ze byla z nami tesciowa.
jedno jednak mnie dobijalo............malutkie dziewczynki:-(tak bardzo pragnęlam dziewczynki.
 
Do góry