reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
dziewczynki...a wiec tak postanowilam za jakis miesiac jechac do Polski i zrobic sobie serie badan....
mam zamiar byc w Polsce jakies powiedzmy poltora tygodnia i chcialabym w przeciagu tego czasu zrobic podstawowe badania.
Problem w tym,ze nie wiem ktore do nich naleza....
i jakie byscie mi polecaly...
i moze macie jakies polecenia np czy w czasie jakiegos badania trzeba byc w okreslonym czasie cyklu....albo cos takiego....
Pojde sobie do Medicusa tam chyba takich badan udzielaja.
Prosze dziewczeta o pomoc niech kazda napisze cos od siebie bede wdzieczna bardzo wdzieczna......:-)))
Pozdrawiam
 
Ilonko gdzieś tutaj na forum jest temat Badania po poronieniu. Tam znajdziesz wszystkie informacje

Śliczny ten list...Wzruszyłam się...Mam nadzieję,że mój Aniołek ma skrzydełka w porządku:-)

Mireczko cieszę się , że u Ciebie już lepiej.Odpoczywaj i dbaj o siebie. Niech inni Cię trochę porozpieszczają.;-)

Ostatni raz byłam we wtorek nocką na forum, a dzisiaj wchodzę , a tu tyle do czytania...Przeczytałam wszystko.

Kasiu(nie pomyliłam imienia?:zawstydzona/y:) GRATULUJĘ fasolki!!!!!!!!!!!!!!!
Trzymam za Ciebie i Maleństwo kciuki.
 
Witam.Nawet niewiem jak zaczać..Straciłam moje dzieciątko 11.11.2008 w 11 tyg. i chyba nie potrafie sobie sama z tym poradzic.29.10. dowiedziałam sie ze najprawdopodobniej moje dziecko przestało sie rozwijac,było za małe jak na wiek ciazy ale ja wciaż miałam nadzieje ze jeszcze nadrobi i ze bedzie dobrze. Plamiłam prawie codziennie od poczatku ciazy ale w Szwecji nie daja nic na podtrzymanie na poczatku ciaży.Mówili ze to częste i normalne na początku.Uwierzyłam i czekałam az przejdzie.Brzuch mnie wogóle nie bolal.Od ok. 7.11 plamienie zaczeło zanikac,było brązowe,myslałam ze będzie dobrze.Miałam umówiona wizyte na 11.11 ale przed wizyta pod prysznicem ...,bezbolesnie i bez krwi.Byłam u lekarza i nie musze isc na zabieg.Gin powiedziała ze za 2-3 tyg dostane okres i ze mozemy znowu próbowac.Nie skierowała mnie na żadne badania Nie powiedziała jaka mogła byc przyczyna.Mam juz 8-letnia corke,z nia tez na poczatku plamiłam ale szybko przestałam.Dzisiaj zaczęłam krwawic,czyzby to była juz miesiaczka? narazie nie planujemy dziecka,moze za pare miesiecy. Jest mi strasznie smutno i tesknie za moim Aniołkiem.Chyba dopiero tak naprawde do mnie dociera co sie stało.A jeszcze musze corce powiedziec ze jednak nie bedzie siostrą.Tylko jak. Mam tylko nadzieje ze za jakis czas bede tak jak Wy patrzec w przyszłosc i planowac. Moze z Wami bedzie mi łatwiej bo juz niewiem co robic,
 
WItajcie dziewczynki z rana

enka dziękuje za zaproszenie!

Ilonka faktycznie jest tutaj wątek "badania po poronieniu" ale podstawowe to:
morfologia,
mocz,
toxoplazmoza,
cytomegalia,
Tsh, Fsh, (hormony)
rózyczka,
i wydaje mi się że również ważne chylamedie i mycoplazmę i ureoplazmę.
Może inne dziewczynki coś dorzucą od siebie :tak:

catmate witaj. Czytałam o Tobie :-( Byłaś na czerwcówkach :-( Przykro mi że dołączasz do nas Aniołkowych mam. Nic ponoć nie dzieje się bez przyczyny. Wiem że teraz boli i pojawia się mnóstwo pytań co i jak i dlaczego? Może jest jakaś przyczyna tej tragedi.Może wyszło by w badaniach co i jak. Trudno powiedzieć. Może faktycznie tym razem był to "przypadek" trudno to teraz ocenić. Ja jak pisałam wiele razy jestem zwolenniczką badań! By przygotować się do kolejnej ciąży by zrobić wszystko co w naszej mocy by coś złego znów nam się nie przytrafiło. Choc i czasem po badaniach nikt też nam nie zagwarantuje niestety niczego :zawstydzona/y::-(. Lekarz powiedział że wszystko samo się oczyści. To że krwawisz powinno być normalne. Bo macica się oczyszcza. Możesz plamić nawet do miesiąca. Jeśli jest duże krwawienie powinnaś pujść do lekarza. @ powinna przyjść prawidłowo od 4 do 8 tyg po... stracie. Ale też na to nie ma reguły jak jest bez zabiegu. Najważniejsze byś była pod opieką lekarza!!!! A co dalej? Sama z M musicie zdecydować. Czy czekać.. czy działać. Wszystko zależy od Waszej/Twojej psychiki i stanu zdrowia.
Naprawdę przykro mi, tulę Cię do serduszka. Zawsze możesz na nas liczyć choć tylko wirtualnie. Trzymaj się cieplutko i pisz do nas.

pyzuniagaj a jak u Ciebie? Jeśli nie płaczesz zbyt często to Twój Aniołek ma skrzydełka wporzadku:tak:

Marta faktycznie.. nic nie chciałam mówić by zapeszyć ale objawy podobne do pixeli. Trzymam mocno kciuki.

Szafirku(Kasiu) buziaczki dla Was.

Wszystkie dziewczynki pozdrawiam i zmykam do pracy.. bo własnie mam dylemat czy wogóle do niej wyjść :-D
 
dzień dobry dziewczyny:-) myslałam ze wy list od aniołka znacie .... teraz już tak;-)mi pomógł naprawde wierze w to że skoro człowiekiem sie jest od zapłodnienia to bóg nie zabiera od tak sobie dzieci od matek każdy ma jakąś misje do spełnienia i chyba możemy być dumne z naszych aniołków:happy:
catmate tak mi przykro ja tez straciłam dzidziusia w 11 tyg:no: daj sobie troche czasu ....
a ja dzisiaj wybieram sie do fryzjera nataki babski wypad wiecie takie tam malowanie s smylanie po głowie :-) musze coś zrobić dla siebie zreszta mąż mi zafundował:tak: a nie bawem zaczynamy starania wiec musze jakoś wyglądać:confused:
 
acha dzwoniłam do laboratorium i wyników jeszcze nie mam tylko toxo przyszła wiec jak byłam w ciąży to IgG wyszło mi 6,9 czyli wątpliwy mówiła mi gin ze kiedys byłam chora ale jest już oki bo IgM miałam ujemny a teraz IgG wyszło 0,3 taka róznica ????:confused: to możliwe???
 
reklama
Do góry