reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

reklama
Raczej średnio.
Ale na "zewnątrz" dobrze...musi być dobrze:-(

Jak długo czekałaś na tzw. zielone światło od gina?
Ja idę we wtorek na wizytę.Ale nie do "swojego" lekarza , przez którego zaniedbanie straciłam córeczkę, nie mam na to sły. Idę do najbliższego gabinetu.

mama Leona 4-latka i Nadii Aniołka -*20-04-2009

www.nadiafryszkowska.pamietajmy.com.pl
 
Mi lekarz powiedział ze lepiej by odczekac 6 miesiecy Jednak moje staranka chce troszke pozniej zaczac ze wzgledu na to ze jeszcze mieszkanko trzeba troszke uporzadkowac no i mój maz chce najpierw prawko zrobic Takze tak to umnie wyglada
Oj wiem ze musisz byc dzielna bo masz swoje dziecie obok ..... Zobaczysz z dnia na dzien bedzie coraz lepiej
 
Witajcie kochane.....pamięta mnie jeszcze ktoś?........
Mam nadzieję,ze u Was wszystko dobrze.....
U mnie bez zmian....nie bede ukrywała jest cięzko....nie potrafię się pozbierac....
Latam jak wsciekła po lekarzach z Gosią....kontrole....to się teraz pozale wiem ,ze Wam zawsze moge i nie bedziecie mi miały tego za złe....okulista...jak zwykle co roku mamy wizyte a moja Gosia trzeci rok z rzędu nie dała sie zbadac....nie odezwała sie ani słowem i sie rozpłakała....za to ja mam piękny astygmatyzm w obu oczach i teraz czekam na okulary....dzis bylismy w Gdansku ,dostalismy zaproszenie ze szpitala na wizyte u neonatologa i psychologa więc skorzystalismy...teraz czekam na opinie....korki niemiłosierne.....masakra normalnie...w sobote mamy wizyte u kardiologa....we wtorek ide po wynik histo do szpitala,przejde się zaraz do ordynatora i zapytam co się dowiedział w "naszej" sprawie....choc zapewne nic dobrego mi nie powie...a nie wiem czy mam w sobie tyle siły aby walczyc o te "papiery"....potem wizyta u gina.....wiecie mam dośc tych szpitali i lekarzy....wrrryyyy.....
Ślub za pasem....a ja wogóle nieprzygotowana....pójde tak jak kiedys napisała Niusia....w stroju Ewy....obrączki odebrane,Młody gotowy a ja nic kompletne zero......nie wiem jak ja to wszystko załatwie.....nie mam weny ani sił......a czas ucieka.....
Dziekuje Wam za pamięc i pozdrowienia.....
Selenko....dziekuje za "przekazywanie" wiadomosci......
Edytko......przytulam z całych sił......pamietaj,ze jestem!
Niusia....dziękuje za kazde słowo......mam nadzieję,ze w pracy ok.....
Pati,B....gratuluje.......
Emy....Tobie zycze wiele sił i optymizmu.....
Kingus.....trzymam kciuki za usg....
Allaa,Also.....piękne Te Wasze Chłopaki.......
Wróbelek,Sylus....dacie rade kochane....jeszcze troche.....
Pixelka,Motyl,Selenka....sliczne brzuszki.....naprawde!
Nowe Mamusie Aniołkowe witam,przykro mi ze Takich okolicznosciach......z własnego doswiadczenia moge tylko Wam doradzic abyscie z Nami zostały.....dziewczyny sa naprawde wspaniałe zawsze słuza dobrym słowem,radą i pocieszeniem.....
Aga Ir,Mała,Wonka,Pysia,Karolka,Gabi,Guska,Dilajla,Kasiek,Szafirek,Ona,Ola,
Agi,Carri,Anetka,Marlenka,Alicja,Alutka,Marti,Doka,Magda,Mordoklejka,Jezyk,
Dlaczegotak,Anesto....i wszystkie niewymienione Dziewczynki cieplutko pozdrawiam......
 
Witam. Carri milo cie widziec.
Motylek ale brzunio fajny-napewno ktos uroczy tam mieszka.
Pati To teraz juz napewno i wszystko dobrze,beta tak skoczyla-extra!!
Agnieszko- kazda z nas jest juz przewrazliwiona. Ale spokoj jak cos sie powtórzy to moze do lekarza.
Pixelo ty niedlugo juz malenstwo tulic w ramionach bedziesz,pozazdroscic.
Pozdrawiam wszystkich. I zmykam bo niemam dzis wiele czasu.
Aga Ir. WRACAJ
Edytka- ucieszymy sie z kazdego twojego posta.
Aga AJ --jesstem z toba kochana.
 
Agusia Aj milo ze sie odezwalas Pewnie ze Cie pamietamy !!!!!!!!!!
Wiem ze nie masz lekko i rozumiem Cie .... ale jestes dzielna ....Tule Cie
Oj kazdy gdy był maly z nas bal sie niektorych lekarzy ale cos Ci przesle moze Gosia nastepnym razem juz sie nie bedzie bała :-)
Kobiety w Okularach sa seksi ;-) Moze Ci to chociz troszke humor poprawi ...A tak naprawde tez nosilam okulary za czasów dzieciecych mialam jakas wade ale juz nie nosze poprostu przeszło mi to
Przyznam szczerze masz totalny zawrót głowy , ciagle lekarze, ciagle wizyty ile nerwów ile to sił trzeba i cierpliwosci wspołczuje Ci
Co do slubu wiem ze ci ciezko ale dasz rade i bedziesz pieknie wygladac ... Ja wiem to na pewno, tez myslałam ze nie wyrobie sie ale udało sie Byłam w tym dniu szczesliwa zrobiłam to dla siebie,przyszłego meza, i aniolka :-) I to był najpiekniejszy dzien w zyciu u Ciebie tak samo bedzie ..... wierze w to !!!!!

Trzym sie i nie trac nadziei
 
reklama
Aguś AJ, cieszę się,że sie odezwałaś.
Gabrysiu, świeczkę dla córeczki zapaliłam. Witaj na forum.
Agnieszko, gdyby plamienie się powtórzyło jedź do szpitala proszę, wiem,że sie boisz , ale warto sprawdziś wszystko dwa razy.
Spałam 2 godziny po południu, widocznie mój organizm potrzebuje. Też zabrałam sie za pranie Magdusi, wiem,że wcześnie, ale jakoś coś tam wewnątrz Mnie mi kazało więc poprałam.
 
Do góry