reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

dziewczyny boję się tego pisać, że to jakiś sen czy cuś, z drżącymi nogami najpierw poniosło mnie do apteki po test ciążowy, bo nie dawał mi spokoju mój bolący brzuch, zrobiłam go z drżącymi rękami i są ii kreski :) 1000 myśli przelatuje mi teraz przez myśl, ale jeszcze nie strach tylko niedowierzanie :)


a nie mówiłam: :-D :-D :-D :-D

cudownie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
reklama
Witam cieplutko Panie,

lena77 - ja to już mam 2 panienki (8i6 lat) z poprzedniego związku , tak mi się zycie ułożyło , że jeszcze jednego berbecia bym chciała z obecnego
kaira24 - zapalam światełko i przytulam
ewela28 - no , super dzieciak , jaki duży:-)
natalia_lila - to świetnie że tak szybko się udało , teraz będzie dobrze , zobaczysz
daaa - dobry lekarz to jest to , ja do swojej chodzę od 14 lat
She - pozazdrościć takiej betki
Karolcia - ja chyba bym zrobiła usg , nie wytrzymałabym 30 dni , 8 tydzień - to już serducho jest jak dzwon , aż kusi je zobaczyć:tak:
Ilonka26 - NO NIEZŁĄ BOMBĘ ZASADZIŁAŚ , a dopiero co czytałam że u ciebie staranka od stycznia --- GRATULUJE:-D

Pozdrowionka dla wszystkich :-) Zmykam z dziewczynami na roraty , zajrze jeszcze poczytać wieczorem.
 
To idź do swojego gina i pogadaj z nim. Nie musi Cię macać i badać -na usg i tak jeszcze nic nie wyjdzie. Ale może uważa że musisz zrobić jakieś badania albo brać leki.
ok, jutro rano więc do niego zadzwonię i umówię się na wizytę,
kurcze nie mogę w to uwierzyć, przydałoby się żeby ktoś mnie uszczypnął
 
reklama
karola, właśnie patrzę, że za niecały miesiąc u ciebie 100-dnióweczka, a potem to poleci jak nie wiem... Hehehe, dopiero co u mnie na suwaczku było sto dni, a teraz adi ma 9 miesięcy i 1 dziń, a mi się wydaje, że dopiero co marudziłam,że już mógłby się zdecydować i wyjść z mojego brzucha:-d
mirosłava pamiętam jak dziś jak czekałaś jak adi wyjdzie z brzuszka :-):-) a my czekałyśmy jak na szpilkach żeby składać ci gratulacje a tu adi ma 9 miesięcy:-):-).
 
Do góry