reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Po Poronieniu

kłaczek trzymam się myśli, że źle pomierzył i że z dziecko rozwija się prawidłowo. Do niego chodziła m.in. bratowa mojej przyjaciółki, chodziła do niego prywatnie i była bardzo zadowolona. W każdym bądź razie pierwszy i ostatni raz poszłam do innego lekarza.
 
reklama
kłaczek: nawet jeśli jest krwiak, to dasz radę. Nie wiem czy pamiętasz, ale ja miałam krwiaka na początku ciąży. Był chyba z 10x większy od pęcherzyka... Leżałam 3 tyg., brałam cyclonamine, luteinę i dupka i się wchłonął.:-D A teraz jestem w 24tc. Oczywiście trzymam kciuki, żeby to jednak nie był krwiak i żeby wszystko było w porząsiu.:tak:

martussia: no dziękuję, odpoczęłam. Przed chwilą wstałam, bo poprzednia noc to porażka... Nie spałam do 2.30, potem siku, potem już nie bardzo mogłam spać... A dziś pospałam, słonko za oknem cudnie świeci, więc jest świetnie!!!:tak:
A Ty co robisz w wolnym czasie czekając na...? Udaje Ci się czymś zająć? Widzę, ze niedługo kolejne ktg, życzę, żebyście wcześniej wylądowały w szpitalu. Fajnie zabrzmiało...;-)
 
Anilku, mala roznica - tu mi nikt nie da lekow. Nie stosuje sie. Wychodza z zalozenia ze "jak sie ma urodzic, to sie urodzi". No i sprobuj lezec przy Karolu, a Rajmund musi chodzic do pracy.
 
Dziewczyny, nie wiem czy to dobry wątek, żeby zadać pytanie... Moja historię opisałam tutaj: https://www.babyboom.pl/forum/poronienia-f33/ciaza-zasniadowa-64902/

Jestem prawie tydzień po zabiegu i od wczoraj czuję taki ucisk w podbrzuszu, czy to normalne? Nie mam go cały czas, jedynie odczuwam przy wstawaniu czy siadaniu. Wizytę u lekarza mam dopiero w następny czwartek, dlatego trochę się martwię :(
 
pannamigotka: nie pomogę, tez nie miałam takiego uczucia...

kłaczek: no tak przy takim rocznym faceciku szansa na leżenie niewielka... Ale może wystarczyłoby oszczędzanie się. No nic, trza czekać do środy. Kciuki zaciskam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

pleni: co u Ciebie???

Moja mama dzwoniła, że wyniku posiewu jeszcze ma, że jutro ok. 13.oo. Czyli pewnie znów coś wyhodowali...
unhappy.gif
:wściekła/y::no:
 
Kłaczku dokładnie, oby do środy narazie trzymamy się tego że jest ok, a do śr niedaleko &&&&&&&&&&

juchu a może idź szybciej do swojego gina.. do 21 marca jeszcze szmat czasu i będziesz się zamartwiać, ja bym nie wytrzymała jak by mi jakiś konował powiedział, że dziecko niby tak mało urosło.
Ja chodzę też na NFZ ale mój gin jest bardzo dokładny, wizyta trwa około 20-30 minut, za każdym razem badanie piersi, badanie na foteliku i usg, a i tak się zastanawiam czy nie zmienić lekarza i nie chodzić prywatnie bo mój trochę mimo wszystko zraził mnie tym, że bardzo mało badań mi zlecił po poronieniach, sama musiałam szukać info w necie i robić wszystko na własną rękę..

panna.migotka ja też nie przypominam sobie żadnego ucisku, przez pierwsze dni czułam ból przy napinaniu mięśni brzucha, nawet miałam stan podgorączkowy i czułam się chora ale na szczęście minęło po metronidazolu.

A co u Plenitude?
 
reklama
neli zastanawiałam się nad przyspieszeniem wizyty, ale doszłam do wniosku, że nie idę wcześniej, jedynie myślę, żeby przesunąć dwa dni, żeby mąż mógł ze mną jechać. Nic mi nie da wizyta wcześniej, bo nawet jeśli się okaże, że dziecko przestało rosnąć to dopóki bije serduszko to no i tak lekarz nic nie zrobi. On mi powiedział, jaki jest duży zarodek, nie mówiłam mu że byłam tydzień wcześniej u innego lekarza. Zresztą nawet nie pytał.

panna.migotka nie miałam takiego ucisku jak ty, ale tak myślę, że może ci się macica obkurcza, bo ty miałaś już 15tc to macica już była trochę rozciągnięta.
 
Do góry