reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża Ze Staraczek 2013

missi miód i sok z malin można :) z miodem trzeba uważać na początku karmienia, a maliny - to liście są na przyspieszenie porodu, owoce jak najbardziej można :) z aptecznych syrop *spam*, mają też tabletki do ssania :) moja szwagierka jest na tym etapie co Ty :)
 
reklama
Miss witamy:) szybko się wdrożysz:) i nie przerażaj się, bo my tutaj o wszystkim gadamy:) znajdziesz też coś dla siebie i nie ważne która na jakim etapie ciąży czy rodzicielstwa jest:):):)

Asia no to czekamy na te zdjęcia:) oj i znowu zobaczę ładne zdjęcia z brzuszkiem i zacznę tęsknić za moim bębenkiem:)

M wczoraj zaczął Zosi tłumaczyć, że za rok w grudniu przy dobrych wiatrach zaczniemy starać się o rodzeństwo dla niej, aż zamarłam a z drugiej strony w sumie ta ciąża nie była taka zła:) - chociaż nikt nie zagwarantuje, że druga taka będzie:)

A ja Wam powiem, że życie z dyslektykiem ( mój mąż to wersja HARD) uczy pokory i wyrozumiałości. I wiem, ze mój mąż się stara, ale on naprawdę nie widzi tych błędów. Teraz w dobie komputerów to i tak nie robi tyle błędów, bo wszystko mu poprawia, ale czasem jest zabawnie:) - jest tylko jeden minus, ja zaczęłam czasem nie zwracać uwagi na błędy i piszę bardziej niedbale.
 
Ludzik
Dzieki :-) a co do hard dysleks witaj w klubie moj stary takie byki robi i jak pisze smsy i maile ze az w oczy razi. I to samoam napatrze sie na to a pozniej sama walne. Czytam jeszcze raz i sobie mysle boze co ja napisalam :O:-D;-)
 
Witam wieczorową porą,

Kurier przyjechał, strój Św Józefa już jest więc dziecko szczęśliwe i rano idzie na bal świętych :)

Miss, witam Cie serdecznie, miło Cie widzieć i serdecznie gratuluję ciąży :-*
 
Hej
U mnie dzis 18 i 6 tc.Bedzie dziewczyna Takze 2 cora. Termin wstepnie na 26 marca. Corcia ma przestawione dolne trzewia. Badamy sie dalej. Trzymajcie kciuki za jej zdrowko
Miss i miod i sok z malin sa ok
 
kasikz Mocno trzymam kciuki, oby wszystko było dobrze:) i gratulacje drugiej córki:) babiniec będzie domu:)

Łóżeczko M złożył, chyba się nada, a czy Zosia będzie chciała w nim spać na wyjazdach to się okaże w praniu:)
 
Agniecha
Dzieki :*:)

Kasikz
Kciuki mocno trzymam&&&& zeby wszystko bylo dobrze! Dziekuje za rady :* fajjnie ze corcia chyba ze chcialas chlopca :-) mi sie marzy coreczka. Teraz jej zdrowko najwazniejsze!

Ludzik
Moj maly uwielbial bardziej spac w turystycznym niz w drewnianym. Ale on lazil po calym wyrku i chyba pasowalo mu ze sie nie obijal w koncu:-)
 
hej jesteśmy w domu
Jak zobaczyłam swoje (.)(.) to :szok::szok: Kiedy wrócą do normalości?

Agniecha
- pierwsze chwile w domku OK Ala sie wyciszyła, uczymy ją właczonego telewizora i normalnych rozmów.
Na razie ma etap jem i śpię.
Hanusia piękna:-**

Ludzik - ja mam tylko turystyczne i jest mega praktyczne

Mamo Tomeczka
- zobacz jak czasami można trafić na dobre okazje :) Ja jak młody Bog mimo iż byłam nacięta ponownie nawet żelaza nie musze brać co mnie niezmierni dziwi

Mississ - zapraszałam i Aschlee ale pokazała się tylko raz

Kasik - &&&&&&& czy to bardzo poważne?

Benfica - mnie tez byki w oczy kolą bo sama ich nie robię ale myślę że nasze dzieci dopiero ortografię poznają i mają prawo czasem cos pomieszać

foteczki z pierwszej nocki i dzisiejszego powrotu
 

Załączniki

  • 20141028_054019.jpg
    20141028_054019.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 54
  • 20141029_143121.jpg
    20141029_143121.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 57
Ostatnia edycja:
kasikz &&&&&&& za Malutką :* poprzestawiane trzewia? Co to jest?

ludzik, missi my tak jak iwo mamy tylko turystyczne, Gabryś zanim przeszedł do normalnego łóżka, spał tylko w taki, Grześ teraz też w nim śpi :) duży plus za to, że się dzieć nie obija o szczebelki ;)
 
reklama
Iwo
No pamietam ale w ogole tak jestescie skitrane ze ja was znalezc nie moglam :-) a aschlee tak mi jej zal.... musi dojsc do siebie biedna. Mam nadzieje ze badania jej cos wyjasnia.
Ciesz sie etapem jem i spie ;-) ja juz bym chciala byc po porodzie i wlasnie na tym fajniutkim etapie :-) przepiekne to cudo Twoje :-)
 
Do góry