reklama

Ciemieniucha

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez Różyczka75, 13 Maj 2009.

1. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Moj synek ma juz 2 m-ce skonczone a widze ze pojawila mu sie jakis czas temu ciemieniucha. Ma takie strupki na główce koloru żóltawo-zielonkawego i w miejscu ciemiączka właśnie. Wie ktoś jak się tego pozbyć?

Ostatnia edycja: 13 Maj 2009
  2. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Sara też ma. Teściowa powiedziała mi że kiedyś smarowali masłem. ja wole nie próbować, kupiłam szczotke do włosów dla niemowląt i codziennie bawimy się w czesanie włosków. Pomału systematycznie jest tego mniej no i zabawa przy tym fajna:-)

3. reklama
  4. e-stera

e-stera Fan(ka)

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Rewelacyjna jest Olejuszka ze Skarbu Matki.Smarujemy 2 godzinki przed kapiela, wyczesujemy, myjemy łepek.
    Nie pachnie za ładnie ale jest bardzo skuteczna

5. joklis

joklis Gość

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    Ja to godzine przed kapaniem masuje mojej malej glowke dosyc duza iloscia oliwy z oliwek, potem myje glowke i wyczesywuje to co odpada miekka szczotka... Bardzo pomaga :-). Mozesz tez kupic szampony specjalnie przeznaczone do tych celow... Pozdrawiam

6. brown.kate

brown.kate Mama Misi i Kici

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    o maselku tez slyszalam, wiec moze jednak watro sprubowac:tak::-). Moja mala miala malutka ciemieniuszke, ale jednak. Smarowalam jej ja olejem z pestek z winogron, a potem wyczesywalam i do kapieli. Pomoglo:-D.

7. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    ja smaruje oliwka i wyczesuje szczoteczka :tak:

8. aj@k

aj@k mamusia październikowa 08

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas też była, smarowaliśmy główkę oliwką ok 0,5-1 godz przed kąpielą zakładaliśmy bawełniną czapeczkę i wyczesywaliśmy, przeszło bardzo szybko i nigdy nie wróciło

9. kaka79

kaka79

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    My również smarowaliśmy oliwką,wyczesywaliśmy i po ok. tygodniu po kłopocie!!!

10. reklama
  11. fiszbina

fiszbina Początkująca w BB

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    A ja używałam tej Olejuszki i w ogóle nie pomagała, sprawdziła się za to świetnie zwykła parafina ciekła

12. morulik

morulik październikowa mama

Najlepsze odpowiedzi:
    0
    u nas poskutkowała zwykła oliwka, smarowałam godzinkę przed kąpielą, a później wyczesywałam.

Poleć forum