reklama

Ciemieniucha

Temat na forum 'Niemowlaki' rozpoczęty przez Różyczka75, 13 Maj 2009.

1. Różyczka75

Różyczka75 z ogrodu...

Moj synek ma juz 2 m-ce skonczone a widze ze pojawila mu sie jakis czas temu ciemieniucha. Ma takie strupki na główce koloru żóltawo-zielonkawego i w miejscu ciemiączka właśnie. Wie ktoś jak się tego pozbyć?

Ostatnia edycja: 13 Maj 2009
  2. dib2

dib2 Mama Sary - 06.12.2008r.

Sara też ma. Teściowa powiedziała mi że kiedyś smarowali masłem. ja wole nie próbować, kupiłam szczotke do włosów dla niemowląt i codziennie bawimy się w czesanie włosków. Pomału systematycznie jest tego mniej no i zabawa przy tym fajna:-)

3. reklama
  4. e-stera

e-stera Fan(ka)

Rewelacyjna jest Olejuszka ze Skarbu Matki.Smarujemy 2 godzinki przed kapiela, wyczesujemy, myjemy łepek.
    Nie pachnie za ładnie ale jest bardzo skuteczna

5. joklis

joklis Gość

Ja to godzine przed kapaniem masuje mojej malej glowke dosyc duza iloscia oliwy z oliwek, potem myje glowke i wyczesywuje to co odpada miekka szczotka... Bardzo pomaga :-). Mozesz tez kupic szampony specjalnie przeznaczone do tych celow... Pozdrawiam

6. brown.kate

brown.kate Mama Misi i Kici

o maselku tez slyszalam, wiec moze jednak watro sprubowac:tak::-). Moja mala miala malutka ciemieniuszke, ale jednak. Smarowalam jej ja olejem z pestek z winogron, a potem wyczesywalam i do kapieli. Pomoglo:-D.

7. nimfii

nimfii nadzieja umiera ostatnia

ja smaruje oliwka i wyczesuje szczoteczka :tak:

8. aj@k

aj@k mamusia październikowa 08

u nas też była, smarowaliśmy główkę oliwką ok 0,5-1 godz przed kąpielą zakładaliśmy bawełniną czapeczkę i wyczesywaliśmy, przeszło bardzo szybko i nigdy nie wróciło

9. kaka79

kaka79 Początkująca w BB

My również smarowaliśmy oliwką,wyczesywaliśmy i po ok. tygodniu po kłopocie!!!

10. reklama
  11. fiszbina

fiszbina Zaciekawiona BB

A ja używałam tej Olejuszki i w ogóle nie pomagała, sprawdziła się za to świetnie zwykła parafina ciekła

12. morulik

morulik październikowa mama

u nas poskutkowała zwykła oliwka, smarowałam godzinkę przed kąpielą, a później wyczesywałam.

Poleć forum